ОТРУТА НА ВАШОМУ СТОЛІ

0
145

Писано-переписано про нітрати, якими буквально «нафаршировані» магазинні тепличні та й ґрунтові овочі, якщо вони незвично ранні. А все ж куди подінешся? Так хочеться поласувати апетитними на вигляд огірочками, помідорчиками, молодою капусткою. Отож пам’ятаймо деякі правила їх споживання, щоб максимально зменшити можливу шкоду.
По-перше, такі овочі треба їсти потроху, без надуживання. По-друге, вжити певних заходів щодо нейтралізації нітратів та мінеральних добрив, без яких — і це незаперечний факт — виростити ранню городину неможливо.
Овочі слід ретельно помити під проточною водою. З огірків зрізати шкірку. У помідорів видалити місця кріплення плоду. Перед споживанням салату з них прийміть дві-три таблетки аскорбінової кислоти або ж випийте трохи фруктового соку. Зберігати продукти, в котрих можуть міститися нітрати, слід неодмінно в холодильнику. Добре нейтралізують ці хімікалії спожиті разом з ними кисломолочні продукти та хлібний квас.
А якщо ви все-таки отримали більшу, ніж допустимо, дозу нітратів, то швидко це відчуєте. Симптоми отруєння: млость, нудота, різь у шлунку, біль у потилиці, потемніння в очах і діарея (пронос). Тоді треба негайно прийняти кілька таблеток активованого вугілля (воно добре виводить токсини), запивши їх великою кількістю води, і спробувати штучно викликати блювання. Якщо ж це не дало полегшення, поспішайте до лікаря. Не зволікайте: отруєння нітратами дуже небезпечне!