Кефір плюс спеції

0
430

Уживання коктейлю з кефіру й приправ допомагає худнути, не дуже обмежуючи звичний раціон. Окрім кефіру, до нього входять кориця, імбир та гострий червоний перець. Завдяки букету запашних спецій напій набуває специфічного пряного аромату. Проте смак коктейлю м’якіший, ніж запах.
Основна функція такого напою — зниження рівня цукру в крові і нападів апетиту, прискорення обміну речовин. До того ж напій має й інші корисні властивості: поліпшує травлення і стан мікрофлори, зміцнює імунітет.
Для приготування склянку кефіру жирністю не більше одного відсотка слід змішати з чайною ложкою сухого порошку кориці, однією-двома чайними ложками дрібно натертого кореня імбиру й дрібочкою меленого червоного перцю. Кожна порція готується безпосередньо перед уживанням.
Усі спеції, котрі додаються у коктейль, значною мірою притлумлюють апетит, тому випивати його треба за 15-20 хвилин до їди. Або ж розділити: половину випити до їди, половину — після.
Для швидшого схуднення доцільно замінювати таким кефіром вечерю або ж улаштовувати раз на тиждень розвантажувальний кефірний день. Протягом місяця в такий спосіб можна позбутись від чотирьох до шести кілограмів зайвої ваги.