Чай: користь і шкода

0
415

Про цей напій, відомий кожному, писано-переписано. Здебільшого наголошують на його корисних цілющих властивостях на кшталт: чашка чаю знімає втому, бадьорить, поліпшує травлення, посилює розумову діяльність. Крім того, спілкування за чашечкою чаю дає моральне задоволення, сприяє підтриманню дружніх стосунків. У деяких народів (насамперед китайців та японців) існує навіть особливий ритуал — так звана чайна церемонія, яка є невід’ємною часткою їхньої культури. Отож про корисність відомо багатьом. А про шкоду?
Будь-який сорт чаю містить понад 130 (!) речовин різної складності. Як організм сприймає такий «коктейль»? Лікарі наголошують: уживання міцного чорного чаю варто обмежити, а то й зовсім виключити за зазначених нижче ситуацій.
Висока температура. Ой як часто при застуді ми налягаємо на гарячий чайок! Тим часом під час хвороби від нього краще взагалі відмовитись — неабияк нагріває організм, обпікає горло, стравохід, шлунок; а такі речовини, як теофілін, ще й підвищують температуру тіла (!). До того ж чай, як відомо, має сечогінну властивість, а це зменшує ефективність лікарських препаратів.
Підвищена кислотність, виразка шлунка чи дванадцятипалої кишки. Річ у тому, що той же теофілін стимулює надмірне виділення шлункового соку. А це відповідно подразнює шлунок і перешкоджає загоєнню виразок. Пам’ятайте: чай можна пити тільки свіжозаварений, через 20 хвилин у ньому починається процес мимовільного окислення ароматичних складників — фенолу, ліпоїдів, ефірних олій.
Закрепи, оскільки справляє в’яжучу, закріплюючу дію завдяки дубильним речовинам (танінам та катехінам).
Безсоння. Алкалоїди (теобромін, теїн і кофеїн) збуджують центральну нервову систему. Крім того, надмірне вживання цього напою вимиває з організму магній та кальцій, які відповідають за його нормальний стан.
Гіпертонія. При постійному надмірному вживанні відбувається гіперстимуляція серцево-судинної системи.
Артрит, ревматизм, подагра. Чай містить велику кількість пуринів, котрі зумовлюють утворення отруйної сечовини, з солей якої формуються кристали, що викликають порушення обмінних процесів у хрящовій тканині.
Вагітність. Кофеїн негативно діє на розвиток плода і підвищує ймовірність токсикозу. Цікаво, що жінки чутливіші до стимуляторів, а чоловіки — менш уразливі, тож уважається, що кофеїн справляє на них слабший уплив.