Небезпечний сніданок

0
305

 

Широко відомо, що пропускати ранкову трапезу в жодному разі не можна. Але при цьому не всі харчі придатні для сніданку. Споживання деяких натщесерце може кепсько позначитись на здоров’ї. Ось чотири найшкідливіші продукти з «чорного» списку.

Червоне м’ясо. Щоби розщепити білок, котрий міститься в ньому, організмові потрібна достатня кількість енергії. А вранці її не вистачає. Натомість можна їсти біле м’ясо — птицю та кролятину.

Сирі овочі. Помідори, огірки, капуста, перець-паприка, цибуля, часник можуть спричинити подразнення слизової оболонки шлунка. Тому натще їсти їх не варто.

Кондитерські вироби. Вони містять величезну кількість простих вуглеводів. Їх уживання на порожній шлунок призводить до надмірного навантаження на інсуліновий апарат людини. А вже через годину-дві ви знову відчуватимете голод. Не кажучи вже, що солодощі та здобна випічка на сніданок — прямий шлях до цукрового діабету та ожиріння.

Консерви та копченості. Консерванти, ароматизатори, смакові добавки, сіль, спеції — ось на що багаті ці харчові продукти. Їх не те що не можна вживати уранці, а й узагалі краще обмежити в раціоні, особливо дитячому.

І, нарешті, ніколи не куріть натщесерце. У цьому разі шкода від згубної звички більшає вдесятеро!