Найбільше збуджували мозок яєчня з беконом

0
524

Американські дослідники встановили, що вигляд улюбленої їжі збуджує ті ділянки мозку, що активно працюють у наркоманів в очікуванні нової дози. Також завдяки улюбленим стравам активуються ділянки мозку, що у тварин відповідають за мисливські інстинкти. А людина ці стимули помилково сприймає як почуття голоду.
У дослідженні взяли участь 12 осіб, середній вік яких становив 28 років. За допомогою томографії вчені визначали біохімічну активність мозку в спокої, а також його реакцію на зорові, смакові стимули, пов’язані з улюбленою їжею. Виявилося, що, побачивши смачну страву, вся активність головного мозку підвищується в середньому на 24 відсотки. Найбільші зміни відбуваються у скроневій і острівковій ділянках кори, а також в очній звивині.
Причому продукти, які найбільше збуджували мозок, важко назвати дієтичними. Серед них яєчня з беконом, сендвичі, гамбургери, піца, морозиво і солодощі.
«Отримані результати свідчать про небезпеку постійної «харчової» стимуляції мозку. Люди бачать автомати для продажу солодощів, красиві вітрини, дивляться кулінарні телепрограми», – коментує свою роботу керівник дослідження Дзин-Джек Ван з Брукхейвенської національної лабораторії у Нью-Йорку.
У своїх висновках автори роботи пишуть: «Підвищена чутливість мозку до таких стимулів і їх поширеність однозначно сприяють епідемії ожиріння».