Сила цибулі

0
614

Для профілактики і запобігання застудних захворювань застосовують незамінну цибулю: її вживання взимку буде набагато кориснішим медикаментозного лікування.
Якщо ви застудилися, потрібно натерти на тертці три середніх цибулини, при цьому відвертатися і затискати ніс не варто, потрібно прийняти всю кількість фітонцидів, що виділяються з цибулин. Зробивши свіжоприготовлену кашку, її варто вдихати п’ять-сім хвилин, тим самим виганяючи застуду з організму.
Якщо ви промочили ноги, варто віджати цибулинний сік, додавши до нього одну столову ложку соку лимонного. Після цього потрібно помістити суміш у банку і закрити кришкою, щоб вона не видихалася, поставити в холодильник. Щодня потрібно розводити одну чверть столової ложки суміші з п’ятдесятьма мілілітрами теплої води і приймати такий коктейль три-чотири рази на день.
Якщо людина все-таки застудилася ґрунтовно, то їй потрібні інгаляції, для чого варто залити окропом три столові ложки квіток лікарської ромашки, прокип’ятити п’ять хвилин, процідити, відразу ж додати суміш лимонного та цибульного соку. Потім накритися щільним матеріалом або рушником і подихати над посудиною із приготовленою сумішшю протягом п’яти-семи хвилин.
Крім застудних захворювань, цибуля добре діє на шлунково-кишковий тракт. Так, якщо існує загроза закрепів або запальних захворювань жовчного міхура, варто приготувати цибульний коктейль. Для приготування коктейлю беруть сто грамів цибульного соку, сто грамів соку буряка, додають дві ложки лимонного соку, усе перемішують. Дану суміш потрібно приймати тричі на день, з розрахунку тридцять мілілітрів коктейлю на півсклянки теплої води.
При проблемах з нирками, сечовивідною системою може допомогти комбінація соку лимона, цибулі і здрібнених коренів селери, все це беруть в рівних пропорціях і приймають по п’ятдесят мілілітрів, розведених однією третиною склянки теплої води, три рази на день перед їжею. Продовжувати це лікування необхідно близько чотирьох тижнів.
У цибулі, виявляється, містяться легко засвоювані організмом активні сполуки сірки, які очищають мозок і сповільнюють його старіння. До таких висновків прийшли японські вчені.
На думку дослідників, потрапляючи із кров’ю в мозок, сполуки сірки омолоджують його клітини та стимулюють їхню роботу. Результатом стає відновлення пам’яті.
Фахівці рекомендують вживати розтерту у кашку цибулю з медом у пропорції 1:1. Цей засіб, зокрема, допомагає людям похилого віку, схильним до склерозу.