Такий звичний сеньйор-помідор

0
665

Окрім свого неповторного смаку, помідори мають багатий склад вітамінів, мінералів і корисних для організму речовин. До них, зокрема, належать винна, яблучна і лимонна кислоти, вітаміни – A, B2, B6, PP, E, рідкісний вітамін К та інші. Окрім вітамінів, помідори містять фруктозу, глюкозу, мінеральні солі, йод, а також магній, залізо, цинк, марганець, натрій. Але найочевидніша, мабуть, їх користь у тому, що помідори містять потужний антиоксидант – лікопен, завдяки якому вони мають такий яскраво-червоний колір. Цей сильний природний засіб має протиракову дію, запобігаючи мутаціям ДНК і росту ракових клітин. Особливість цього антиоксиданту полягає в тому, що він збільшує свої корисні властивості і краще засвоюється в готовому вигляді, а не в сирих плодах. У салатах його правильніше вживати з олією.
Антиракові властивості помідорів при деяких видах раку підтверджені дослідженнями. Британські вчені з Університету Бристоля з’ясували, що помідори мають бути неодмінною частиною дієти чоловіка. Вони знижують ризик розвитку раку простати на 20%, якщо у раціоні представника сильної статті 10 порцій помідорів на тиждень.
Ці висновки були отримані на основі аналізу дієти 1800 чоловіків. Виявилось, що помідори знижують загрозу розвитку раку простати на 20%, причому вживати їх можна у будь-якому вигляді, включаючи кетчупи, томатні пасти і навіть печеними або вареними. Настільки благотворна дія цих овочів на чоловіче здоров’я і пояснюється наявністю у помідорах лікопена – каротиноїдного пігменту.
Раніше наука вже довела, що лікопен корисний для здоров’я простати в цілому. Тепер же встановлено, що 10 порцій томатів на тиждень забезпечують захист від раку простати – найпоширенішого вигляду пухлин серед чоловіків. Під однією порцією мається на увазі 150 г томатів, що еквівалентно, наприклад, шматку піци з томатним соусом або стакану томатного соку. Правда, автори дослідження закликають чоловіків не налягати на піцу і томатний соус для пасти, оскільки в цих продуктах високий вміст солі.
Дослідження також показало, що при вживанні п’яти порцій фруктів і овочів на день ризик раку простати можна знизити на 24%. Крім того, лікопен, який входить до складу помідора, також допомагає при лікуванні ряду хвороб. Зокрема, помідор допомагає знизити ризик розвитку захворювань серцево-судинної системи, допомагає в лікуванні астенії. Також помідори мають антибактеріальну і протизапальну дію.
Варто також знати і про шкоду помідорів. Людям, які страждають на харчову алергію, заборонено вживати помідори або скоротити в раціоні їх вміст до мінімуму.
Відмовитися від помідорів потрібно також тим, хто страждає на гострі захворювання нирок і подагру. Протипоказані помідори і хворим на жовчокам’яну хворобу. Маючи сильний жовчогінний ефект, вони здатні погнати камені. Мариновані і солені помідори не рекомендується вживати людям із захворюваннями серцево-судинної системи, нирок, гіпертонікам, як і багато інших солінь і маринадів.
КІЛЬКА ПОРАД
Найбільш смачні помідори з гладенькою, не ребристою поверхнею. Вони й краще зберігаються.
Для того, щоб томат у відкритій банці не пліснявів, присипте його зверху сіллю (мілкою) і залийте олією, можна зверху покласти шматочки нарізаного часнику, хрону. Банку закупорити кришкою.
Томатний сік не зберігайте у металевому посуді.
Свіжі помідори можна зберігати до січня. Для цього потрібно відібрати зелені не ушкоджені плоди, загорнути кожний папером, скласти до ящика чи кошика, вистеленого соломою. Зберігати при температурі 11-13 градусів Цельсія.