"Лихе око"

0
722

 

 

Донька моєї приятельки – чотирирічне кучеряве веселе дівчатко – після двотижневого круїзу з мамою на теплоході раптом стала заїкатися. Спочатку ледь помітно, а за тиждень дитина вже не могла й слова сказати, лише плакала. Дільничний педіатр направила до психоневролога, а тоді тихенько порадила – зверніться до нетрадиційників, на ній вплив “лихого ока”. Так і зробили, хвороба так само швидко минула, як і з’явилась. Що це: містика чи реальність? З такими запитаннями ми звернулися до цілителя Валерія Киркуши.

 

П’ЯТДЕСЯТ ВІДСОТКІВ СВОЄЇ ЕНЕРГІЇ ЛЮДИНА ВКЛАДАЄ В ПОГЛЯД

 

На жаль, наврочення та наслання – реальні явища, які є проявом темних сил, негативної енергетики. Наврочення (російською сглаз) – це енергетичний погляд людини з поганою думкою.

 

У тому, що погляд може мати вплив, переконують наступні наукові дані. На рух і підтримання температури свого тіла людина витрачає приблизно по 10% енергії свого організму, близько 15% – на травлення їжі і понад 50% енергії вкладається в погляд. У людей, які розвивають у собі можливості енергетичного впливу, цей показник збільшується. Я був свідком, коли чоловіка вигнали з-за столу за те, що він, кинувши кілька разів погляд на чарку з горілкою, нейтралізував цей міцний напій, зробив його схожим на воду.

 

Дію “лихого ока” на собі довелося випробувати багатьом. Досить поширена ситуація, коли маленьку дитину так похвалить “добра” людина, що та потім усю ніч плаче. Буває й так: сусідка бідкається іншій, мовляв, у мене на городі нічого не росте, зате у вас так усе гарно буяє, а в результаті все виходить навпаки – у першої городина не вродила, зате друга зібрала гарний урожай.
“ЧОРНА ЕНЕРГІЯ” МОЖЕ ВБИТИ ЖЕРТВУ,
А МОЖЕ УРАЗИТИ СВОГО ГОСПОДАРЯ

 

Наслання – це цілеспрямовані магічні дії проти конкретної людини. Вони наводяться, як правило, задля досягнення якоїсь мети. Скажімо, щоб керувати начальником, захопити майно родичів, заволодіти чужим чоловіком тощо. Засоби, які використовуються при цьому, теж відомі – підсипають у їжу порошки, під поріг землю, підкидають в оселю різні предмети, над якими “попрацювали” ворожки, тощо. Після цього в людини, на яку “пороблено”, різко погіршується здоров’я, розлагоджуються справи, все валиться з рук, псуються стосунки з рідними, руйнуються сім’ї. Бувають і зовсім трагічні випадки, коли людині роблять “на смерть”: підливають воду, якою обмивали мерця, роблять “ляльку”, до якої приліплюють волосся чи шматочки нігтів жертви, і здійснюють над нею магічні ритуали. Внаслідок цього жертва почувається дуже зле, починає хворіти, з’являються думки про самогубство, які вона намагається здійснити. Знаю чоловіка, якому жінка за порадою подруги “поробила” на смерть, щоб не ділити з ним при розлученні майно. Той протягом ночі тричі виходив на балкон багатоповерхового будинку, щоб плигнути з нього, лаштував собі мотузку, щоб повіситися, яка двічі обірвалась. Однак йому вдалося пережити цю страшну ніч. Хоча цей чоловік на той час був невіруючою людиною, він зробив людям багато добра, яке з янголом-охоронцем й захистило його від чорної сили. Цікаве продовження цієї історії (воно завжди у таких випадках подібне). Чорна енергія, не знайшовши застосування, повернулася до своєї господарки й ударила по найболючішому: її сімнадцятирічну сестру розбив інсульт, від якого вона, попри всі екстрені медичні заходи, померла.

 

ШУКАЮЧИ ЗАХИСТУ, НЕ ВТРАПТЕ У ХАЛЕПУ

 

Хоча наврочення і наслання – досить поширені сьогодні явища, люди часто невиправдано всі свої життєві випробування намагаються списати на вплив негативної енергії. І ще більше невиправдано вдаються за послугами до ворожок, шептух, які самі є служителями чорної магії.

 

Недалеко від Києва є перехрестя, на якому щороку розбивається велика кількість машин, гинуть люди. Це досить дивно, адже дорога зовсім не перевантажена, рівна і добре проглядається. Я зацікавився цією проблемою. І що ж виявилося? Неподалік живе бабка-шептуха, до якої з’їжджаються люди звідусіль по допомогу. Вона “викачує” яйцем з них негатив, обмиває водою, а потім каже: викиньте це на перехресті. Ось так і виникло “чорне місце”.

 

Вдумаймося у назви цих “спеціалістів” – вор-рожка, гад-далка. Думаю, коментарі зайві. Якось одна з таких псевдоцілительок сказала й мені: на тобі наврочення. На що я відповів: візьми його собі. Адже знову ж таки проаналізуймо слова: “на тобі (візьми) наврочення”, пропонує ворожка і якщо людина погоджується повністю підпадає під вплив – і фізично, і духовно, і матеріально.

 

Доводилося мені працювати з молодим хлопцем, який через невпевненість у собі звернувся до однієї зі спеціалісток з магії, яких рекламують з екрана телевізора. Через годину спілкування з нею він приніс їй тисячу доларів – усе, що в нього було. Коли ж через кілька днів отямився і спробував повернути гроші, вона йому стала погрожувати великими неприємностями та смертю. Як людина вразлива, він прийняв на себе весь негатив. За досить короткий термін це вже був “сформований клієнт” психіатричної лікарні. Сьогодні це знову здорова людина, і навіть більшу частину грошей йому вдалося повернути. І без жодних погроз чи магічних ритуалів. Є засоби значно простіші й дієвіші.
Працюючи з хлопцем, я дав йому пораду молитися за людину, яка образила його, ставити в церкві за спасіння її душі свічки. Для темних душ – нічого страшнішого немає, ніж звернення до Бога, вони місця собі не знаходять. Тому ворожка, аби позбутися такого піклування про себе, й повернула гроші.

 

ХРЕСТ БЛОКУЄ “ЧОРНУ ЕНЕРГІЮ”, ОСВЯЧЕНІ СІЛЬ І МАК “ВИПІКАЮТЬ” НЕГАТИВ

 

Як видно з наведених прикладів, найкращий захист від “недоброго ока”   це молитва, піст та добрі справи. Люди, які дотримуються цього в своєму житті, перебувають під захистом ангелів. Тому, якщо у вас виник сумнів щодо впливу чужої енергії на ваше життя, згадайте про ці заходи, а ще краще зробіть їх нормою свого життя.

 

Дитина, матір якої читає біля її ліжечка Псалтир, Святе Письмо, надійно захищена від будь-яких хвороб і неприємностей, а в майбутньому буде щаслива. Кожній жінці, що має дітей, треба знати, що материнська молитва прирівнюється до апостольської, тому ніхто краще за неї не захистить її малюків.
Дорослі теж повинні застосовувати захисні засоби, а не ігнорувати їх:

 

– перед тим як вийти з дому, тричі підряд, не збиваючись, прочитайте “Отче наш”, перехрестіться, і ви заблоковані від чужої енергії;

 

– носіть натільний хрестик – він не пропустить негатив;

 

– все, чим вас пригощають, хрестіть, хоча б подумки, це нейтралізує погане;

 

– на все, що вам бажають, відповідайте щирими словами: дай, Боже, вам, чого бажаєте нам. Внаслідок цього бажаючому повернеться або добро, або зло, залежно від його душевного настрою;

 

– після спілкування з неприємною людиною випийте 200 грамів теплої рідини (чай, настій трав тощо), вона виведе з організму недобру енергетику;

 

– споживайте свячені сіль, мак і воду – вони “випікають” усе негативне;

 

– повернувшись увечері додому, прийміть душ, щоб змити з себе бруд, зокрема й енергетичний;

 

– намагайтесь, хоча б інколи, ходити в баню – нечисть боїться води й високої температури;

 

– не вірте у зло, вірте в добро, бо хто у що вірить, той те і має.