Смугастий цілитель

0
208

Кавун не лише смачний, а й цілющий, його з давніх-давен використовують для лікування та профілактики багатьох недуг.
У цих великих ягодах дуже багато магнію, він відповідає за обмін речовин, роботу нервової системи, здоров’я кісток і зубів, нормальний артеріальний тиск. І калію в кавуні чимало, і кальцію, і заліза, і фосфору, а також вітамінів групи В. Завдяки цьому кавун позитивно впливає на стан волосся, нігтів та шкіри.
Смугаста ягода сприяє виведенню зайвої рідини і, на відміну від ліків, не дає побічних ефектів. Дуже корисний при циститах, нефритах, пієлонефритах, каменях у нирках. Містить фолієву кислоту, яка потрібна для нормальної роботи імунної системи. М’якуш кавуна рожево-червоний завдяки наявності лікопіну — потужного природного антиоксиданту, який знижує ризик атеросклерозу та новоутворень. Кавун справляє жовчогінну дію, а фруктоза і глюкоза, які містяться в ньому, підтримують здоров’я печінки. Велика кількість клітковини в кавуновому м’якуші поліпшує травлення і легенько послаблює кишківник. А пектин адсорбує і виводить з організму шкідливі речовини, захищає слизову оболонку шлунково-кишкового тракту і сприяє її загоєнню після отруєнь та запалень.
У кавуні дуже мало калорій, але його солодкий смак посилає мозку сигнали про насичення, і відчуття голоду притлумлюється. Тому дотримуватися кавунової дієти легше, ніж будь-якої іншої. Між іншим, у санаторіях її застосовують у поєднанні із сауною. Але якщо ви забажали худнути самотужки, то кавунові дні можна влаштовувати один, максимум два рази на тиждень.
Є й протипоказання: цукровий діабет (хоч і вважається, що вуглеводів у кавуні менше, ніж у яблуках та апельсинах), ряд серцево-судинних захворювань, розлади підшлункової залози, гастрит і виразка шлунка з пониженою кислотністю, коліт, хвороби, пов’язані з порушенням відтоку сечі, а також наявність післяопераційних спайок у черевній порожнині.