Біль у нижній частині спини гамуйте… валер’янкою

0
643

Якщо поперек «прихопило», можете спробувати наступні народні рецепти.
*Чорну редьку почистити, натерти на тертушці, покласти тонким шаром на бавовняну або лляну тканину і накрити ще одним шматком тканини. Компрес накласти на хворе місце, зверху закрити калькою або пергаментним папером і зав’язати теплою шаллю чи шарфом. Тримати компрес поки вистачить терпіння.
*Налити у блюдце настоянку валеріани, вмочити в ній марлю або чисту ганчірку, накласти на хворе місце і зробити компрес. Знову ж таки тримати, поки вистачить терпцю.
*20 грамів сухих стулок плодів квасолі вкинути в літр води і відварити. Приймати півсклянки відвару чотири рази на день.
*Дві столові ложки багна звичайного (росiйською — «багульнiка»), або як його ще називають, духмяного багуна, залити п’ятьма ложками олії. Закрити щільно і залишити на гарячій плитці на 12 годин. Після чого охолодити, процідити і використовувати для втирання.
А можна попробувати і такий спосіб лікування. Якщо маєте надворі чи вдома турнік, ухопіться руками за поперечину, підтягніться догори, а потім швидко розслабте м’язи рук і різко опустіть тіло, не відпускаючи поперечини. При цьому відбувається сильний струс тіла, внаслідок чого защемлений нерв може звільнитись.