ЛІКАР МАРЕК ГАВРИШ ЗНАЄ СЕКРЕТИ МОЛОДОСТІ ТА ЗДОРОВ’Я

0
590

Сьогодні у нас в гостях сімейний лікар вищої кваліфікації, випускник Медичної академії Кракова (Польща)  Марек Гавриш (board certified in Family Practice). Співпрацює із Swedish Conventant Hospital and Columbus Hospital в Чикаго. З 1986 року – член American Academy of Family Physicians,  президент і віце-президент The Polish-American Medical Society (1993-2001).

Ще з часів свого навчання в Медичній академії, лікар Гавриш зацікавився натуральною медициною, намагався знайти шляхи, щоб продовжити молодість якнайдовше. І не тільки зовнішній вигляд обличчя, шкіри, форм тіла – мова йде також про здоров’я внутрішніх органів та тканин.
Як результат довготривалих досліджень, було створено ефективний метод лікуванні багатьох функціональних та естетичних вад, що пов’язані зі старінням – метод гормональної регенерації. Поновити дефіцит гормонів (тироїдів, тестостеронів, естрогенів, DHEA) до рівня, який ми мали в молодості є важливим для здоров’я та активного життя.

Чи ти хочеш повернути радість життя? Тоді дізнайся більше про гормональну терапію!
Вічна молодість, як в легендарній «Золотій ері», – мрія людства, витоки якої беруть свій початок, мабуть, від появи самої людини. Сьогодні ми знаходимося всього лише на вiдстанi одного кроку від здійснення цієї мрії – нам відома роль гормонів в процесі старіння організму! З віком рівень всіх гормонів різко знижується – цей факт був відомий вже давно, але до недавнього часу ніхто не міг відповісти на питання: старіння і втрата витривалості, згасання краси є причиною чи наслідком нестачі гормонів? Тепер нам відомо більше: старість – це хвороба, стан хронічної гормональної недостатності, який призводить до численних «страждань старості». Більш того, тепер ми знаємо, що старість – це хвороба, яку можна вилікувати, застосувавши метод гормональної регенерації.
Захворювання та їх складність, так як і старіння та його швидкість, контролюються нашою ендокринною та імунною системами. Ендокринна система регулює багато різноманітних функцій організму: температуру нашого тіла, відновлення клітин, старіння, психічний стан та багато іншого. Взаємозв’язок між нервовою, ендокринною та імунною системами допомагає нам пристосуватись до життя і повноцінно жити. Саме через гормони ці системи досягають своєї мети. Деякі гомони стимулюють ріст кісток, інші можуть контролювати обмін речовин в клітинах тіла. Є залози внутрішньої секреції (ендокринні) та залози зовнішньої секреції (екзокринні залози). Ендокринні залози виділяють гормони прямо в кровообіг, а екзокринні в протоки (залози), що ведуть на поверхню тіла.
Гормони працюють як месенджери: від центральної нервової системи повідомляють нашим внутрішнім органам як правильно функціонувати. Зменшення продукування гормонів починається в середньому віці і продовжує зменшуватись аж до глибокої старості. Це призводить до виникнення ознак старіння, менопауз чи андропауз, хвороб, накопичення токсинів або до травм.
    Молекули старіння виробляються в ендокринних залозах (залозах внутрішньої секреції), до яких належать придаток мозку (гіпофіз), щитовидна залоза, паращитовидна залоза, статеві залози (яєчники та яєчка), шишковидна та підгрудинна залози. Причина старіння – низький рівень гормонів, вирішення проблеми – збалансована заміна гормонів.
На сьогодні стало можливим виробництво біо-ідентичних гормонів, які за своїм хімічним складом подібні до гормонів, що виробляються нашим тілом. Відмінність між біоідентичними та синтетичними гормонами полягає в їхній хімічній структурі. Біоідентичні гормони виробляються з овочів (естрогени із сої, а прогестерони із солодкої картоплі) і їх структура ідентична до нашої. З другого боку, синтетичні гормони мають структуру відмінну від нашої і є багато обмежень у їх виробництві та використанні.
Коли рівень гормонів в організмі понижується, також погіршується і наше здоров’я: фізичне і психічне. Ми втрачаємо енергію, життєрадісність, добре самопочуття і довголіття. Багато із цих  симптомів асоціюється для нас із старінням. Гормоно-замінна терапія (гормональна регенерація) не є панацеєю. Вона не зупинить старіння і не буде нас тримати постійно в одному віці. Ми продовжуватимемо старіти і втрачати клітини, що регулюється на генетичному рівні. Але з гормонами ми уповільнимо процес і утримуватимемо добре здоров’я. Ми будемо почуватися набагато краще фізично і психічно. Ключ до цього – поновлення дефіциту гормонів до рівня молодшого віку.
Підтвердженням цього є:

 • зменшення ваги тіла та краще спалювання жирових клітин;
 • зменшення випадків хвороб серця та атеросклерозу;
 • збільшення енергії та можливості занять спортом;
 • збільшення сили та пружності м’язів;
 • поява життєрадісності та якості життя;
 • омолодження шкіри, посилений ріст волосся та нігтів;
 • добре самопочуття та хороший сон;
 • зниження рівня холестеролу;
 • значне зменшення випадків при хворобах серця та діабеті;
 • нормалізація місячних та позбавлення від різких болів під час місячних;
 • нормалізація дії організму під час менопаузи.

На відміну від синтетичних гормонів, немає випадків захворювання раком з біо-ідентичними гормонами.

Адреса лікаря Марека Гавриша:
6318 W. Irving Park Rd., Chicago, IL 60634
Тел.: 773-286-1717
www.drgawrysz.com