ДІЄТА ДЛЯ ГАРНОГО ЗОРУ

0
187

Харчування, згідно із приказкою, є матір’ю будь-якої хвороби. Аналогічним є і зворотне: правильне харчування допомагає полегшити перебіг хвороби або навіть запобігти їй. Коли мова йде про очі, наш головний інструмент сприйняття, про харчування теж потрібно пам’ятати.
Морква — багате джерело каротину (провітаміну А). Прекрасно живить і зміцнює очі, допомагає запобігти короткозорості. Але пам’ятайте: надмірне вживання морквяного соку може спричинити пожовтіння шкіри.
Сік петрушки дуже корисний у разі захворювання очей і зорового нерва, кон’юнктивіту; сприяє відновленню гостроти зору. Елементи, які містяться в соку петрушки, зміцнюють кровоносні судини. Приймати його бажано, розвівши водою або будь-яким овочевим соком.
Буряки дуже добре очищають кров і весь організм, зміцнюють очі. Дві столові ложки соку варто додавати до морквяного та соку петрушки.
Шипшина — лідер за вмістом вітаміну С, її щоденне вживання забезпечує міцність та еластичність судин.
Людям, які страждають від короткозорості, корисний глід. Він багатий аскорбіновою кислотою і каротином. Плоди глоду можна заварювати з чаєм.
Багатий на каротин, необхідний для ослаблених очей і гарбуз. Обмежень у його вживанні немає. Додавайте гарбуз до салатів, супів, пюре.
Позитивний вплив на судини очей мають і абрикоси в будь-якому вигляді: свіжі плоди, сік, сушені (курага та урюк).
Дуже корисна для зору чорниця. Ця ягода добре зберігає свої лікувальні властивості у будь-якому вигляді, тому в очікуванні літа корисно їсти чорничне варення, варити компоти чи випікати випічку із замороженими або сушеними плодами тощо.
Горіхи — джерело вітаміну Е, який необхідний для формування колагенових та еластинових волокон сполучної тканини, що особливо важливо за короткозорості, яка розвивається.