У ДНІ МАГНІТНИХ БУР ПИЙТЕ ТРАВ’ЯНІ ЧАЇ І НЕ ПЕРЕВАНТАЖУЙТЕСЯ

0
424

У дні магнітних бур дотримуйтеся таких порад, аби бурі не були дуже відчутними.
— Уранці не можна різко вставати з ліжка. Під час переходу тіла із горизонтального у вертикальне положення відбувається перерозподіл крові по організму. Різко збільшується навантаження на судини серця й голови.
— Уранці і на ніч випити 100—200 мл прохолодної перевареної води зі столовою ложкою меду.
— У ці дні (а ліпше завжди) уникайте суперечок, конфліктів, нервових і фізичних перевантажень, а також зустрічей із неприємними людьми, які дратують вас. Протягом дня пийте настої лікарських рослин, які мають заспокійливу дію, зокрема, валеріани лікарської, меліси, коров’яку, собачої кропиви, відвар ягід і плодів калини, вівса.
— Столову ложку трави меліси залити склянкою окропу. Пити як чай або додавати до завареного зеленого чи чорного чаю. Цей засіб корисний також людям з атеросклерозом, гіпертонією, які страждають від болю в серці.
— Столову ложку плодів калини розім’яти і залити склянкою гарячої перевареної води чи окропу, настояти 10—15 хв. Можна додати чайну ложку меду.
— Людям із будь-якими захворюваннями серця, головного мозку, задухою за кілька днів до магнітних бур і під час них корисно пити настоянку плодів глоду. Подрібнені плоди залити 70% спиртом у співвідношенні 1:10 і настояти в темному місці 14 днів. Приймати по 20—30 крапель з водою 3—4 рази на день до їди. Препарати глоду справляють регулятивну дію, тому їх можна вживати протягом місяця й більше.
— Людям із захворюваннями серцево-судинної системи, якщо є така можливість, ліпше не виходити з дому, перечекати до вечора.
— Із меню варто вилучити їжу, важку для травлення (м’ясо, наприклад), яка потребує великих енергетичних затрат кисню.
— Відкласти всі важкі фізичні заняття, а віддати перевагу читанню цікавих пізнавальних книг і перегляду розважальних передач. Можна зайнятися улюбленою справою чи хобі: малювати, клеїти, шити, писати вірші.

_____________________________________________________________________________
* Ця інформація несе загальний характер і не є конкретною порадою при лікуванні конкретної хвороби! За професіональною порадою лікування будь-якої хвороби звертайтесь до вашого  лікаря!