РИС ВИВОДИТЬ ІЗ ОРГАНІЗМУ ШЛАКИ

0
644

Рис – один із найулюбленіших розробниками дієт продуктів. Це пояснюється його унікальними властивостями. Він не лише смачний і поживний, а ще й володіє здатністю адсорбувати та виводити з організму солі, шлаки, інші шкідливі речовини. Тому рисові дієти, яких є дуже багато, не тільки допомагають схуднути, але й сприяють очищенню організму.
Рис — безцінний “лікар” організму. Адже відомо, що він добре вбирає сіль. Тому, всім, страждаючим від болю в спині, плечах, суглобах, не буде зайвим очистити організм за його допомогою.
Можна скористатися, наприклад, двотижневою рисовою дієтою, яка виводить з організму шлаки і відкладення солей. При цьому важливо виключити з раціону все жирне та гостре, оскільки такі страви заважають рису виводити шкідливі речовини. Протягом всього терміну треба приймати щодня по дві пігулки калію оротату, оскільки рис виводить у тому числі й солі калію.
1. Покладіть у чотири склянки по дві столові ложки промитого рису та залийте холодною кип’яченою водою. Поставте в прохолодне місце, інакше він закисне. Воду в склянках змінюйте щодня.
2. На 4-й день рис із однієї склянки промийте, зваріть без солі, знову промийте та з’їжте на голодний шлунок. Потім дві години нічого не їжте. У цій же склянці замочіть нову порцію.
3. Наступного дня з’їжте рис із другої склянки і т.д.
Для тих, хто хоче схуднути та заодно й підлікуватися, раджу перевірений спосіб. Щовечора замочуйте одну столову ложку рису в будь-якій воді. Зранку промийте його та зваріть. Після цього постарайтесь нічого не їсти протягом наступних чотирьох годин. Навіть каву пити не бажано. Можна запивати відваром, в якому варився рис.
А взагалі, рисова дієта в одному з “найжорсткіших” варіантів така: зварити склянку рису та їсти його невеликими порціями протягом дня, запиваючи яблучним соком. При дуже сильному відчутті голоду можна з’їсти два-три яблука. Тривалість такої дієти — від одного до трьох днів. “Одноденний” варіант дієти можна повторювати раз у тиждень, “триденний” — раз на місяць.
“Лагідніші” варіанти цієї дієти дозволяють при приготуванні рису додавати в нього нежирні сорти риби та м’яса, овочі й фрукти (зелений горошок, кукурудзу, родзинки і т.д.). Кількість рису: до півкілограма за день, усі разом взяті “добавки” — до 200 грамів.
На такій дієті можна “сидіти” 7–10 днів, повторювати її не частіше, ніж раз на два місяці.
Рис для будь-якої дієти краще використовувати неочищений: у ньому міститься достатня кількість вітамінів групи В. Рекомендується приймати препарати калію, щоб в організмі не утворився дефіцит цього життєво важливого елементу.
Як відомо, сіль затримує зайву рідину в організмі, а звідси — целюліт! Ті, хто пройшов курс рисової дієти, стверджують, що організм повністю очистився як від солей, так і від інших шкідливих речовин. Одним словом, у наших руках “маленький” секрет довголіття, здоров’я та краси. Навіть “шпори” на ногах зникають.

_____________________________________________________________________________
* Ця інформація несе загальний характер і не є конкретною порадою при лікуванні конкретної хвороби! За професіональною порадою лікування будь-якої хвороби звертайтесь до вашого лікаря!