УСМІХАЙСЯ ЧАСТІШЕ — ПРОЖИВЕШ ДОВШЕ

0
529

Такого висновку дійшли вчені з Університету Вейна (штат Мічиган, США). Вони провели дослідження, у ході якого порівняли фотографії і роки життя 230 відомих бейсболістів. Фотографії були опубліковані в 1952 році. До початку дослідження 184 гравців уже померли. Учені розділили фотографії на три групи: неусміхнені обличчя, ледь усміхнені та обличчя із широкою усмішкою.
Ті гравці, які на фотографіях не усміхаються, прожили в середньому 72,9 року. Тривалість життя ледь усміхнених бейсболістів становила у середньому 75 років. Широко усміхнені прожили майже 80 років — їхній середній термін життя становив 79,9 року. Тобто «надбавка» до життя за широку усмішку становила фактично 7 років. При цьому вимушена, розрахована на публіку усмішка на тривалість життя не впливає. Автори дослідження зробили висновок: довше живуть люди, які задоволені життям. А саме вони на фотографіях справді щиро і широко усміхаються.

* Ця інформація несе загальний характер і не є конкретною порадою при лікуванні конкретної хвороби! За професіональною порадою лікування будь-якої хвороби звертайтесь до вашого  лікаря!