ХВОРОМУ ШЛУНКУ ДОПОМОЖЕ «ЛЬОДЯНИК» З… ОЛІЇ

0
687

Соняшникову олію здавна використовували в народній медицині як основу для приготування препаратів у разі опіків, ран, шкірних захворювань, запалень травного тракту, як послаблювальний, жовчогінний засіб, як засіб для лікування атеросклерозу і жовчнокам’яної хвороби. Лікувальна дія олії, що є витяжкою із насіння соняшнику, яке багате на білки і вуглеводи, містить фітин, каротиноїди, дубильні речовини, фосфоліпіди, ензими, гліцериди 9 кислот.
Для досягнення лікувального ефекту олію потрібно смоктати. Одну столову ложку нерафінованої олії взяти в рот і смоктати 10—15 хв як льодяник, «ганяючи» в роті спереду назад, аж доки не зникне відчуття в’язкості. Олія має стати в роті рідкою, як вода, а за кольором подібною до молока. Потім виплюнути і сполоснути рот водою 3—4 рази. Залишки олії не мають потрапити в організм, адже в них може бути скупчення хвороботворних мікробів. Процедуру проводять після останнього прийому їжі, перед сном. А згодом і вранці натще.
Це, до речі, є одним із дієвих методів боротьби з інфекцією, хоч де б вона «ховалася».
На практиці доведено, що цей метод ефективний у разі захворювань шлунка, кишечнику, серця, головного болю, тромбофлебіту, пухлин, жіночих хвороб, паралічу, захворювань крові. Це помічне лікування для ослаблених післяопераційних хворих.
Таку методику варто освоїти й дітям, аби користуватися під час епідемій грипу. До речі, цей рецепт, «підсиливши» соком часнику, я рекомендував під час епідемії свинячого грипу минулого року. На одну столову ложку олії додавати 5 крапель часникового соку (дітям — 3). У період епідемій олію з часником потрібно смоктати кілька разів на день.
А от соняшникову олію з лимонним соком застосовують для очищення печінки.
Сторінку підготувала Ганна ВИННИК
* Ця інформація несе загальний характер і не є конкретною порадою при лікуванні конкретної хвороби! За професіональною порадою лікування будь-якої хвороби звертайтесь до вашого  лікаря!