ЯБЛУКО ЇЖТЕ РАЗОМ ЗІ ШКІРКОЮ

0
187

Як з’ясували вчені, секрет протипухлинної дії яблук — у шкірці.
Тести, проведені в Університеті Вісконсин, показали, що антиоксиданти, які містяться в шкірці, можуть сповільнити ріст клітин пухлини на простаті й ракових клітин молочної залози.
Отримані результати дають ученим підставу радити людям не чистити яблука, адже разом із викинутою шкірочкою вони можуть втрачати корисні властивості цього плоду. Треба сказати, що величезна кількість досліджень уже встановлювала неоціненне значення яблук для здоров’я. Вони захищають від серцевих захворювань і раку.
У ході останніх експериментів учені простежили, що відбувається з раковими клітинами, коли вони контактують із екстрактом з яблук сорту Гала. Виявилося, клітини пухлин на простаті та в молочній залозі повільніше ростуть і менше живуть після того, як їх «полікували» екстрактом зі шкірки. Також було відзначено підвищення рівня марпину, білка, що допомагає пригнічувати ріст пухлини.
Тим часом, відомо, що більшість яблук зараз покриті зверху воском для ліпшого збереження під час транспортування й тривалого зберігання, тому перед уживанням їх потрібно пошкребти, щоб видалити зі шкірки шар воску.

* Ця інформація несе загальний характер і не є конкретною порадою при лікуванні конкретної хвороби! За професіональною порадою лікування будь-якої хвороби звертайтесь до вашого  лікаря!