ПРИРОДНА РАКОВА ПАСТКА

0
212

Учені дослідили, що буряк містить природні комплексони. Термін «комплексон» уперше було запропоновано в 1945 році швейцарським хіміком шварценбахом — це органічні речовини, які утворюють з металами міцні комплекси. Штучно вже синтезовано понад 200 таких комплексонів, які широко використовують у медицині в лікуванні отруєнь з метою очищення організму.
Останнім часом онкологи розробили препарати проти раку, які містять комплексони й різні метали, наприклад платину. Такі сполуки називають халатами, або клешньоподібними сполуками. Коли реєструють новий хіміопрепарат для онкологічного призначення, то фахівець, дивлячись на складну формулу, ставить перше запитання винахіднику: «А де ракова пастка?» А пастка в тому, що комплексон вступає в дію з раковою клітиною і бере її, мов у кліщі, тим самим гальмуючи ріст злоякісних клітин.
Саме такі природні комплексони містяться в різноманітних кольорових овочах: гарбузі, моркві, але найбільше їх — у буряку. Тож страви з широким використанням буряку корисні не тільки хворим на рак, а й кожному, тому що, окрім комплексонів, в організм надійде багато корисних речовин, мікроелементів та вітамінів. Буряковий сік навпіл з морквяним особливо корисний хворим на рак прямої кишки та анемію.
Із давніх часів люди вважали, що їжа має бути ліками, а ліки — їжею.
Броніслава ВЛАЗНЄВА,
кандидат медичних наук

* Ця інформація несе загальний характер і не є конкретною порадою при лікуванні конкретної хвороби! За професіональною порадою лікування будь-якої хвороби звертайтесь до вашого  лікаря!