ЯК НОСИТИ РАНЕЦЬ

0
388

Канадські медики із Асоціації з кісткових захворювань провінції Онтаріо ще до початку навчального року вирішили з’ясувати, як дитина має носити ранець, щоб не пошкодити хребет.
Щоб допомогти зберегти поставу, медики радять батькам ретельно відрегулювати лямки ранця. Верхня частина портфеля має перебувати на рівні плечей, а нижня — не нижче за рівень талії. Ранець мусить щільно прилягати до спини і мати м’яку прокладку. Також його не слід носити на одній лямці, інакше можлива травма шийних м’язів і хребта.
Вага ранця теж відіграє важливу роль. Гранична вага міняється залежно від того, в якому класі навчається дитина. Так, для початкових класів вагу всього шкільного приладдя слід обмежити 2,2-4,3 кілограма. У цілому ж діти з початкової школи не мають носити з собою в школу предмети, що перевищують 10 відсотків ваги дитини. Для старшокласників максимальна вага ранця — 10,2-13 кг.

* Ця інформація несе загальний характер і не є конкретною порадою при лікуванні конкретної хвороби! За професіональною порадою лікування будь-якої хвороби звертайтесь до вашого  лікаря!