ДЕПРЕСІЯ? ДОПОМОЖЕ РИБ’ЯЧИЙ ЖИР

0
402

Щоденне вживання риб’ячого жиру має здатність запобігти розвитку депресії, а також надає лікувального ефекту за цього стану.
Таких висновків дійшли вчені Бергенського університету і лікарні Хокланд за результатами дослідження, в якому брало участь 22 тисячі осіб. Дворічні спостереження за добровольцями віком від 40 до 74 років показали: люди, які приймали по одній ложці риб’ячого жиру щодня, страждали від симптомів депресії на 30% рідше. Окрім того: що довше споживали жир, то швидше поліпшувався емоційний стан пацієнтів, які страждали від депресії.
На думку керівника дослідження Марії Барой Редер, позитивний вплив риб’ячого жиру пов’язаний із омега-3-жирними кислотами, які входять до його складу. Відомо також, що омега-3-жирні кислоти зменшують ризик розвитку інсульту, інфаркту та онкологічних захворювань.

* Ця інформація несе загальний характер і не є конкретною порадою при лікуванні конкретної хвороби! За професіональною порадою лікування будь-якої хвороби звертайтесь до вашого  лікаря!