ІНДІЙСЬКИЙ МОРСЬКИЙ РИС — ВІД БАГАТЬОХ ХВОРОБ

0
2554

Індійський рис, морський рис, морський гриб, рисовий гриб, китайський морський рис, китайський гриб, японський гриб, живий рис — усе це назви одного й того самого: колоній дріжджоподібних грибів та мікроорганізмів. Індійський морський рис відомий з давніх часів і використовували його для лікування всього організму. На думку багатьох учених і людей, що культивують морський рис, географічною батьківщиною цієї біокультури є Тибет.
До складу рису входить кілька видів дріжджоподібних грибів і мікроорганізмів, вітаміни С і D, спирт, фолієва кислота та інші речовини. На вигляд індійський гриб нагадує прозорі крижинки або пластівці-зерна, схожі за формою на звичайні рисинки — діаметром 2—5 мм.
За смаком напій індійського морського рису схожий на квас.
Індійський морський рис має багато цілющих властивостей: знижує кров’яний тиск, лікує атеросклероз, головний біль нервового характеру, його вживають у разі серцевого болю, виразки шлунка і кишечнику. Напій замінює антибіотики під час запальних процесів дихальних шляхів, очищає слизову оболонку під час нежитю і, головне, морський рис розчиняє солі в суглобах, камені в нирках, печінці, в сечовому міхурі.
Морський рис відновлює обмін речовин в організмі, нормалізує рівень цукру в крові. Для цього напій готують з меншою кількістю цукру, додають родзинки. Проте хворий на цукровий діабет повинен порадитися з лікарем щодо вживання напою. Оскільки індійський рис нормалізує обмін речовин, то він сприятиме і схудненню, проте авторці листа ще слід дотримуватися й міри в їжі.
Є також приклади місцевого застосування морського рису. Так, у разі безсоння рідиною протирають вуха і шию — від вух до ключиць; під час нежитю нею промивають ніс.
Приготувати цілющий напій із морського рису нескладно. На літр холодної перевареної води беруть  2 ст. л. морського рису і 2 ст. л. цукру. Цукор попередньо розчиняють у невеликій кількості холодної перевареної води, стежачи за тим, аби цукор не потрапив на рис, інакше культура захворіє. Додають у напій 10—15 родзинок. Усе вміщують у банку і накривають марлею. Банку потрібно поставити у світлому місці. І за день-два (залежно від температури) квас із морського рису готовий. Його можна зцідити, родзинки викинути, рис промити перевареною водою кімнатної температури і знову заправити. Рис розмножується сам. За тиждень у банці його стає вдвічі більше. Зайвий зберігають у холодильнику не більш як п’ять діб. За бажанням, можна напій пити замість води.
Любов ДУДЧЕНКО,
кандидат біологічних наук

* Ця інформація несе загальний характер і не є конкретною порадою при лікуванні конкретної хвороби! За професіональною порадою лікування будь-якої хвороби звертайтесь до вашого  лікаря!