ЯК ПРИВЧИТИ СЕБЕ ДО БЕЗСОЛЬОВОЇ ДІЄТИ

0
334

Сіль не є продуктом харчування, а лише добавкою до їжі. Кількість солі зазвичай залежить від звички. Повністю відкидати фізіологічну потребу в солі не можна: вона необхідна для підтримання осмотичного тиску плазми крові, тканинних рідин, для збереження кислотно-лужного балансу тощо. Наприклад, у разі зниженого виділення шлункового соку за 15—20 хв. до їди рекомендують розсмоктати кілька крупинок солі. Сіль часто застосовують і з лікувальною метою.
Безсольову дієту призначають людям із серцевими захворюваннями, з хворобами нирок, печінки, легень, які супроводжуються нирковою, серцевою недостатністю і набряками, а також тим, хто має схильність до ревматичних захворювань. Надлишок солі є небезпечним для онкохворих.
Привчати організм до несолоної їжі можна, використовуючи безсольову чи малосольову дієту (4—5 г солі на добу). Перші 15 днів (ліпше з початку місяця) можна вживати їжу недосолену, наступні 15 днів харчуватися, додаючи сіль за бажанням. І так протягом кількох місяців. Організм сам відмовиться від солоної їжі.
Для переходу на безсольову дієту рекомендує використовувати замінники солі: консервовану морську капусту, лимонний, апельсиновий, журавлиновий, гранатовий соки, натуральний (3—6%) яблучний оцет. А також часник, хрін, цибулю, редьку, петрушку, корінь селери.
Природний натрій міститься у рибі, сливах, олії.
Для надання страві смаку можна ввести в раціон такі натуральні соуси:
1. Збити 2 жовтки, поступово  додаючи  3 ст. л. олії. Потім  додати  столову  ложку подрібненої  цибулі, 1—2 ст. л. лимонного чи журавлинового соку. Перемішати (можна міксером), приправити зеленню селери, кропу (за смаком).
2. У склянку олії влити сік 2 лимонів, додати 2 зубки дуже подрібненого часнику і щіпку порошку гірчиці.
3. Склянку сметани, склянку олії, два збиті сирі яєчні жовтки, 2—3 подрібнених зубки часнику чи натертого кореня селери.
Юрій БАТУЛІН,
автор оздоровчої системи «Можливості людини в екстремальній ситуації»

* Ця інформація несе загальний характер і не є конкретною порадою при лікуванні конкретної хвороби! За професіональною порадою лікування будь-якої хвороби звертайтесь до вашого  лікаря!