ТЕЛЕВІЗОР — ПРИЧИНА ОЖИРІННЯ

0
186

Американські дослідники довели безпосередню залежність між звичкою дивитися телевізор, особливо розважальні передачі, і кількістю споживаних калорій. Що більше людина дивиться телевізор, то більше вона їсть. Під час експерименту 45 добровольців їли картопляні чіпси в процесі перегляду телепередач, а також коли телевізор був вимкнений. Виявилося, що перегляд деяких розважальних передач збільшував кількість з’їденого на 44%.
На думку вченого-невролога Алана Хірша, це спричинено тим, що мозок під час перегляду телепередач відволікається і менше контролює процес їди та насичення. Якщо не відволікатися, а зосередитися на смакових і нюхових відчуттях, то швидше відбудеться збудження центру насичення в мозку і можна насититися меншою кількістю їжі, вважає він. Центр насичення в мозку можна «обдурити» і під час тривалого процесу приготування їжі. «Люди, які цілий день готують спагеті (наприклад у закладі харчування), не захочуть їх їсти», — стверджує Алан Хірш.
Сторінку підготувала Ганна ВИННИК

* Ця інформація несе загальний характер і не є конкретною порадою при лікуванні конкретної хвороби! За професіональною порадою лікування будь-якої хвороби звертайтесь до вашого  лікаря!