НАЙКОРИСНІШИЙ ВИД СПОРТУ

0
194

Американські фахівці під час вивчення впливу різних видів спорту на здоров’я людини дійшли висновку, що ходьба — найефективніша і найкорисніша з них.
Як повідомив редактор медичного журналу Джеймс Левін, ходьба корисна всім без винятку. «Вам зовсім не обов’язково купувати абонемент у фітнес-клуб, не потрібно постійно контролювати пульс. Просто вимкніть телевізор, встаньте з дивана і підіть прогуляйтеся», — радить він. Левін додає також, що сидячий спосіб життя підвищує рівень холестерину, він шкідливий для спини і м’язів. І що менше людина сидить, то більше користі вона приносить своєму здоров’ю.
Під час досліджень було доведено, що ходьба регулює рівень артеріального тиску, поліпшує стан судин і суглобів, позитивно впливає на психічне здоров’я. А результати нещодавнього дослідження, яке провели японські вчені, доводять, що інтенсивна ходьба запобігає підвищенню артеріального тиску та поліпшує м’язову силу в людей старшої вікової категорії.

* Ця інформація несе загальний характер і не є конкретною порадою при лікуванні конкретної хвороби! За професіональною порадою лікування будь-якої хвороби звертайтесь до вашого  лікаря!