АПЕЛЬСИНОВИЙ СІК — ІДЕАЛЬНИЙ НАПІЙ ДЛЯ СНІДАНКУ

0
270

За даними британських лікарів-ендокринологів, жирну або багату важкими вуглеводами їжу краще запивати апельсиновим фрешем. Доктор Хусам Ганім, автор дослідження, відзначив, що свіжовичавлений апельсиновий сік містить високі концентрації активних гесперидину, біофлавоноїдів і нарінгеніну. Апельсиновий сік нейтралізує процеси запалення, а також протидіє вільним радикалам.
Усього в дослідженні брали участь 30 добровольців віком від 20 до 40 років, Учасників дослідження розділили на три групи. Сніданок їх складався з омлету, сандвіча з ковбасою і картопляного пирога хашбрауна. Такий сніданок містить близько 900 ккал, з них  81 г вуглеводів, 32 г білків, 51 г жирів. Кожна з трьох груп отримували різні напої: солодку воду, чисту воду, апельсиновий фреш. Учені порівняли склад зразків крові учасників до і після вживання сніданку. У добровольців, які приймали свіжовичавлений апельсиновий сік, рівень вмісту вільних радикалів знизився на 47%.
Апельсиновий сік також є профілактичним засобом більшості захворювань серцево-судинної системи. Крім того, цей напій знижує ризик розвитку діабету й ожиріння.

* Ця інформація несе загальний характер і не є конкретною порадою при лікуванні конкретної хвороби! За професіональною порадою лікування будь-якої хвороби звертайтесь до вашого  лікаря!