ЗОЛОТО – ЦЕ СМАЧНО ТА КОРИСНО

0
358

Незвичайний товар запропонували своїм споживачам маркетологи Швейцарської компанії DeLafee. Фірма випустила найдорожчі цукерки у світі. Їх праліне загорнуте в їстівну обгортку, до складу якої входить золото.
Природно, що подібний винахід коштує недешево. Наприклад, набір Intimacy, що включає всього дві цукерки, коштує 37 доларів, а коробочка Celebration, де 8 шоколадних шедеврів, обійдеться покупцеві майже у 100 доларів США.
Керівники компанії пояснюють, що золото є їстівною речовиною, воно не заважає травленню і відоме своїми гіпоалергенними властивостями (інакше матеріал би не використовувався для виготовлення зубних протезів).
У Європі і США дозволяється використовувати золото дрібного помолу як їстівну прикрасу продуктів, а у низці культур цю речовину постійно використовують під час приготування їжі.
Наприклад, Індія є найбільшим в світі споживачем золота в продуктах харчування, з’їдаючи на рік 12 тонн речовини. Листи золота використовуються для прикраси кондитерських виробів, які дарують з нагоди великих урочистостей – весілля або народження дитини.
У Франції та Італії відомі кухарі прикрашають золотом свої найкращі страви.
В Японії, згідно з повір’ям, додавання золота до саке під час святкування Нового року принесе успіх наступного року.
У Європі подібна традиція існує з додаванням золота до шампанського.
А ось американська фірма ABC Dispensing Technologies почала продаж «французької» природної води з гірських джерел «au Le Cadeau». Компанія заявляє, що це – перша в світі питна вода, в якій міститься золото. У складі води є корисне для здоров’я колоїдне золото, що допомагає хворим артритом та іншими захворюваннями, розладами і порушеннями.
Німецький виробник дитячих іграшок – компанія Margarete Steiff, на честь свого 125-річного ювілею випустила першого в світі (і найдорожчого) «плюшевого» ведмедика Teddybar з коштовною начинкою вагою 125 каратів. М’яка іграшка ручної роботи має «шкірку» з шовку і золотих ниток, очі – з сапфірів, алмазів і діамантів.
Сторінку підготувала Ганна ВИННИК

* Ця інформація несе загальний характер і не є конкретною порадою при лікуванні конкретної хвороби! За професіональною порадою лікування будь-якої хвороби звертайтесь до вашого  лікаря!