ПРАЦЕЗДАТНІСТЬ ЛЮДИНИ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД… КОЛЬОРУ ОЧЕЙ

0
481

Тривалий час учені ніяк не могли знайти зачіпки для дослідження щодо того, як колір очей впливає на характер і здібності людини. Але американським дослідникам усе ж вдалося впорядкувати всю наявну інформацію й оприлюднити сенсаційне відкриття.
Отже, вчені довели, що блакитні очі є не лише еталоном краси в сучасному світі, а ще й показником інтелектуальних здібностей. Блакитноокі люди здібніші від тих, хто народжений з темнішим кольором очей. Володарі таких очей добиваються більших успіхів в академічному навчанні, ніж інші. У них набагато більше розвинене стратегічне мислення, і навіть у такі види спорту, як гольф, вони грають ліпше. Утім навіть самі вчені, які отримали такі результати досліджень, не можуть пояснити своїх висновків із наукової точки зору. «Ми не можемо пояснити цього явища, але точно впевнені в його достовірності», — заявила професор Джоана Роб з університету Лоувіл, яка проводила ці дослідження.
Утім психологи вже давно взяли на озброєння теорію про взаємозв’язок кольору очей людини і її характеру. Так, на їхню думку, володарі очей холодних відтінків — сірих, блакитних, синіх — не бояться опору тих, хто їх оточує, і тому рідко сумніваються в собі в присутності сторонніх.
Володарі сіро-каро-зелених очей непослідовні й непостійні, але в той же час чуйні.
А от людям зі смарагдовими, зеленими очима головне — згода із самим собою. Хоч що б вони робили, їм потрібно залишатися задоволеними своїми думками і вчинками. Це наполегливі та працелюбні люди, вимогливі до себе й оточення. Для друзів зроблять усе можливе й неможливе, але образи чи зради ніколи не пробачать.
Кароокі люди зазвичай привабливі, уміють причарувати співрозмовника і вичекати потрібного моменту. Недарма серед найбільших інтриганів сучасності переважна більшість мала темні очі. Вони мають гарну пам’ять і дуже розсудливі. Доброзичливі у відносинах із партнером, але часто бувають примхливими.

* Ця інформація несе загальний характер і не є конкретною порадою при лікуванні конкретної хвороби! За професіональною порадою лікування будь-якої хвороби звертайтесь до вашого  лікаря!