ЗНИЖЕННЯ ТЕМПЕРАТУРИ ТІЛА МОЖЕ СПРОВОКУВАТИ ЩИТОПОДІБНА ЗАЛОЗА

0
229

Одним із основних активаторів обміну речовин і підвищення температури в організмі є щитоподібна залоза. У нормі щитоподібна залоза забезпечує температуру тіла 36,6°С. Коли гормонів у щитоподібній залозі надто багато (тиреотоксикоз, гіперфункція), більша частина енергії проявляється у вигляді тепла, людина може мати підвищену температуру тіла, яку ми називаємо субфебрильною: 37,0—37,2 градуса. У разі, коли гормонів у щитоподібній залозі не вистачає (гіпофункція, гіпотиреоз), температура тіла знижується, а людина зазвичай набуває надмірної маси тіла. Тож, імовірно, таке стійке зниження температури тіла в жінки пов’язане зі зниженою функцією щитоподібної залози.
Щитоподібна залоза потребує багато крові, тож у першу чергу варто активізувати роботу печінки — основного органа, який відповідає за її продукування й очищення. Якщо кров токсична — вона «забиває» щитоподібну залозу і та перестає нормально функціонувати. Також важливо відрегулювати харчування, їсти невеликими порціями 4—5 разів на день. У раціон ввести продукти, багаті на клітковину (наприклад, варені чи запечені овочі).
Раджу також «поганяти» паразитів (гельмінтів), хоча б гарбузовим насінням. Потім можна рекомендувати продукти, що містять йод, морську капусту зокрема.
Також варто перевіритися у гарного мануального терапевта, чи немає ушкоджень або зміщень у шийній ділянці хребта, що теж може спричинити порушення роботи щитоподібної залози.

* Ця інформація несе загальний характер і не є конкретною порадою при лікуванні конкретної хвороби! За професіональною порадою лікування будь-якої хвороби звертайтесь до вашого  лікаря!