ПІКЛУЮЧИСЬ ПРО ШЛУНОК, РЯТУЄМОСЯ ВІД БАГАТЬОХ ПРОБЛЕМ

0
403

З-поміж різних хвороб, які щодня загрожують нашому здоров’ю, значне місце належить захворюванням шлунка. «Майже 90% населення на власному досвіді знають, що таке, наприклад, гастрит. Така цифра повинна насторожити кожного. Але не треба панікувати: приділивши увагу харчуванню, способу життя, психологічному стану, звернувшись за порадою до народної медицини, можна захистити себе від цієї й інших хвороб», — вважає санолог-терапевт Київського міського центру здоров’я Ірина ШЕВЧЕНКО. Про хвороби шлунка, причини їхнього виникнення, лікування й профілактику — наша розмова.

ГАСТРИТИ, ВИРАЗКОВА ХВОРОБА Й РАК ШЛУНКА — НАЙПОШИРЕНІШІ ПАТОЛОГІЇ

— Ірино Володимирівно, розкажіть, які захворювання шлунка найчастіше турбують людей?
— Їх можна поділити на дві групи. Перша — це функціональні захворювання (коли немає змін з боку самого шлунка): усілякі дисфункції й диспепсії, внаслідок яких порушується перетравлюваність їжі. Друга група — з ушкодженням (різного ступеня) слизової оболонки шлунка. Сюди належить гастрит — запальне захворювання з невеликим поверхневим ушкодженням слизових. Найбільше ушкодження слизової оболонки ранками  спостерігається в разі ерозивного гастриту (це вважають передвиразковим станом). Глибоке ушкодження слизових оболонок називають виразковою хворобою. Перебіг її циклічний, з періодичними загостреннями. Переродження ж слизової оболонки, коли змінюються її клітини, характерне для раку шлунка.
— Що спричинює ці захворювання?
— Це внутрішні (ендогенні) й зовнішні (екзогенні) причини. До ендогенних належать інфекції порожнини рота (каріозні зуби), носоглотки (захворювання горла, носа), порушення обміну речовин у разі таких захворювань, як подагра, ожиріння, дефіцит мікроелементів, наприклад заліза, стреси. Причини екзогенного характеру — це порушення харчування, переїдання, погане пережовування їжі, зловживання гострою, грубою або гарячою їжею. Також приймання лікарських препаратів, які чинять руйнівний вплив на слизову оболонку.
Виразкову хворобу спричиняють не тільки ті, що й гастрит, чинники, а й наявність мікробного агента — гелікобактера. Цю бактерію виявлено в усіх людей з виразковою хворобою, вона може провокувати запальні процеси. Терапію (зазвичай антибактеріальну) призначає гастроентеролог. Підбирається лікування, яке регулює моторику кишечнику, обов’язковою є корекція стану нервової системи (тому що стресовий чинник — один із провідних за виразкової хвороби). Після лікування обов’язковим є контроль у динаміці — контрольна фіброгастроскопія.
— Які симптоми вказують на проблеми з боку шлунка?
— Хворий найчастіше скаржиться на дискомфорт у ділянці  епігастрія («під грудьми», як зазвичай прийнято говорити), на неприємні відчуття, тяжкість, здавлювання. Може бути печія, відрижка, нудота. З’являється загальне нездужання, слабкість, дратівливість, стомлюваність, нерегулярні випорожнення.
За виразкової хвороби шлунка біль, як правило, гостріший, ніж у разі гастритів. Найчастіше це «голодний» біль, що виникає в разі нервової напруги, відчуття голоду та залежно від фази захворювання й місця локалізації виразки. Також характерні печія, блювання, можуть бути кровотечі. Симптоматика багатогранна.

ОСОБЛИВОСТІ БУДОВИ ШЛУНКА

— Чому наш організм такий уразливий до цих захворювань?
— Щоб розуміти, як виникає, наприклад, таке часте захворювання, як гастрит, треба уявляти анатомію шлунка як органа. Пам’ятайте, що після проковтування їжа потрапляє до шлунка через 8—15 секунд, і від того, як добре вона пережована, залежить, наскільки вправно шлунок з нею впорається. Їжу треба пережовувати в роті до стану кашки (рекомендується виконувати 30 жувальних рухів), і тільки тоді її можна проковтувати. Ця кашка, потрапляючи в шлунок, легко переробляється травними соками, безпосередньо соляною кислотою, яка дезінфікує все, що ми з’їли (адже ми їмо нестерильну їжу: хліб у магазині міг упасти, чашки, ложки в кафе могли недбало помити, наші руки не завжди ідеально чисті). Усі ці щоденні огріхи виправляє шлунковий сік. Він містить соляну кислоту, яка знешкоджує токсини, що потрапили до організму, та мікроби.
Погано пережовуючи їжу, заковтуючи її шматком, ми провокуємо такі небезпеки, як глистяні інвазії. Шлунок зсередини вистелений м’якою тканиною, його м’язові шари циклічно скорочуються, намагаються проштовхнути й перем’яти непережований шматок, виконуючи роботу, яку повинні робити зуби. Усередині харчової грудки може перебувати інфекція, яку шлунок не має сил знешкодити (це стосується, наприклад, недостатньо термічно обробленого м’яса). Тоді інфекція, благополучно подолавши шлунковий бар’єр, потрапляє до дванадцятипалої кишки, де впоратися з нею складніше, оскільки там лужне середовище. Тобто все, що не знешкодилося в шлунку, розвиватиметься, якщо говорити про інфекцію, в наступних поверхах травного тракту, а саме — в кишечнику.

УНИКАЙТЕ ГАРЯЧОЇ ЇЖІ ТА ПЕРЕЇДАННЯ

— Які головні правила прийому їжі?
— Не зловживайте занадто гострими, гарячими стравами, оскільки вони подразнюють стінки шлунка. Кажуть, що в тих країнах, де п’ють дуже гарячі напої та їдять занадто гарячу їжу, захворюваність на рак шлунка вища, ніж у країнах, де віддають перевагу помірній температурі їжі. Є цікаве спостереження. На Сході, де чоловіки їдять першими, а жінки тільки після них, захворювання на рак шлунка в чоловіків трапляється набагато частіше. Чому? Тому що вони їдять гарячішу їжу, а жінкам дістається остигла.
Не можна переїдати. Я прочитала таке порівняння. Якщо ви переповните пральну машину (яка має певний об’єм на певну кількість білизни), чи буде вона добре працювати? Вона й випере погано, і зламатися може. Усе має свою норму. Це стосується й шлунка. Об’єм шлунка — від 0,5 літра в скороченому стані до 3 літрів, коли він розтягується максимально. Не треба перевантажувати його більше норми.
У слизовій оболонці шлунка 14 мільйонів залоз, які виробляють 2—2,5 літра шлункового соку, до складу якого входить соляна кислота, також ферменти, які розщеплюють складні білки до простих, і частково жири. Термін перебування їжі в шлунку залежить від її характеру. Вода залишає шлунок відразу після надходження, їжа з великою кількістю білків затримується довше, ніж вуглеводна, а якщо їжа змішана, то в середньому вона перебуває в шлунку 3—3,5 години. Із цими особливостями пов’язані інтервали між прийомами їжі.

ПРАВИЛЬНЕ ХАРЧУВАННЯ — ЗАПОРУКА ЗДОРОВ’Я

— Яким має бути харчування з метою профілактики захворювань шлунка?
— Доти, поки шлунок і весь травний тракт не сигналізують про якісь порушення в роботі, ми можемо собі дозволити звичне харчування,  найчастіше воно змішане. Але коли виникають проблеми, характер харчування потрібно змінити. Зверніть увагу на те, як їдять маленькі діти. Їхнє харчування, як правило, роздільне. Вони відмовляться від салату олів’є, але із задоволенням поласують гречаною, вівсяною, рисовою кашами. Це фізіологічно, й нам треба в них повчитися. Білкову їжу (м’ясо, сир, яйця, рибу) варто вживати окремо від вуглеводів (картоплі, макаронів, каш). Із нею добре поєднуються всілякі салати (з моркви, капусти, буряку, помідорів, огірків).
Розділяючи їжу, ми зменшуємо навантаження на травний тракт. Відразу звикнути до такого харчування нелегко, але якщо вам дороге здоров’я, поступово привчайте себе до цього.

МЕДОВА ВОДИЧКА ПРОТИ ГАСТРИТУ

— Лихо багатьох людей — гастрит. Розкажіть, будь ласка, як справлятися з цим захворюванням, використовуючи нетрадиційні методи лікування.
— Головною причиною, яка призводить до гастриту (запалення слизової оболонки шлунка), є порушення регулярності приймання їжі. Але, незважаючи на його поширеність, якщо враховувати анатомічні особливості нашого шлунка, кожна людина може профілактувати гастрит, а в разі хвороби ефективно вилікуватися.
Є гастрити з підвищеною та зниженою кислотністю шлункового соку. Для гастриту з підвищеною кислотністю характерні печія, схильність до закрепів, кислі відрижки. Зі зниженою — рідкі випорожнення, слинотеча, відрижка повітрям, неприємний смак у роті. Поради щодо харчування, використання природної скарбниці (усіляких фруктів, овочів, ягід), напоїв у цих випадках різняться.
Гарну протизапальну дію, а також таку, що відновлює слизову оболонку, справляє медова водичка. Люди зі зниженою кислотністю можуть скористатися таким рецептом.
На чверть склянки теплої перевареної води додайте половину чайної ложки меду й розмішайте. Приймайте водичку за 20—30 хвилин до їди тричі на день (щораз готуйте нову). За такою само схемою можна приймати напій з ягід обліпихи (ягоди подушити ложкою, залити окропом і дати трохи охолонути), брусниці, шипшини. Людям зі зниженою кислотністю корисні плоди абрикосів, свіжі й сушені, а також абрикосовий сік. Напої мають бути теплими, адже найкомфортніша температура для шлунка — це температура нашого тіла.
Медову водичку можна пити в період загострення захворювання. Люди зі зміненою функцією травного тракту можуть пити її з метою профілактики досить довго. Курс лікування — 3 тижні, перерва — 2—3  тижні й знову 3-тижневий курс повторити. Протягом зими з профілактичною метою пити медову водичку можна досить часто, оскільки вона нешкідлива й дуже корисна.
Хворим з підвищеною кислотністю приймати цю водичку треба інакше: за 1 годину до їди й холодною. Вона може значно знижувати кислотність.

СІК КАРТОПЛІ ЗНИЗИТЬ КИСЛОТНІСТЬ ШЛУНКА

— Що іще Ви порадите людям, які страждають від гастриту?
— Нейтралізують шлунковий сік нерозведені соки, їх рекомендують пити людям із гіперактивною секрецією (підвищеною кислотністю). А соки, розведені водою один до десяти, навпаки, посилюють секрецію, тому їх радять пити тим, хто страждає від гастриту зі зниженою кислотністю шлункового соку.
Є стародавній рецепт лікування соком картоплі гастриту з підвищеною кислотністю. Сиру картоплю (краще червоні сорти) натріть разом зі шкіркою й відтисніть сік (пити не пізніше, як за 7 хвилин; перед уживанням збовтати). Приймайте сік за 30 хвилин до їди тричі на день. Починайте з чверті й поступово доводьте до двох третин склянки. Лікування триває 4—5 тижнів.
Хочу звернути увагу, що за будь-якої форми гастриту протипоказані копченості, занадто гострі й жирні страви, міцні овочеві відвари. Їжа має бути щадною, теплою. Ліпше не вживати незбиране молоко та їжу, багату на грубу клітковину. Ми знаємо, що для нормальної роботи травного тракту потрібна клітковина, але не в період загострення захворювань шлунка, коли груба клітковина (капуста, редька) не рекомендується, як і бобові, мариновані овочі та газовані напої.
Корисні для хворих зі зниженою кислотністю хлоридна й хлоридно-гідрокарбонатна натрієві води достатньої мінералізації, наприклад «Поляна», «Миргородська», «Єсентуки». А в разі вираженого запалення — води високої мінералізації за 10—15 хвилин до їди невеликими ковтками.
Якщо кислотність знижена, то починайте трапезу з овочевих та фруктових салатів, які стимулюють виділення шлункового соку, або містять слабкі органічні кислоти (лимонну, яблучну, молочну), або свіжоприготовлених овочевих соків (капустяного, картопляного, морквяного, а краще їхньої суміші). Свіжоприготовлені капустяний і картопляний соки, крім того, містять противиразковий фактор — вітамін U. Приймання цих соків перед їдою також поліпшить травні процеси.
У разі підвищеної кислотності дієта спрямована на те, щоб  зменшити вироблення соляної кислоти. У період загострення показані картопляні, овочеві пюре з вершковим маслом, відварені м’ясо й риба, вершки, некруто зварені яйця, різні круп’яні супи. Їсти часто, невеликими порціями.

СИРА ГРЕЧКА Й НАСІННЯ ЛЬОНУ СПРАВЛЯЮТЬ ПРОТИЗАПАЛЬНУ ДІЮ

— У разі захворювань шлунка варто скористатися таким рецептом: 3—4 столові ложки сирої гречки підсмажити й залити в термосі 10 столовими ложками окропу на всю ніч, з’їсти на перший і другий сніданок. Лікування триває від 1 тижня до півтора місяця.
Гарний обволікальний ефект дає насіння льону. Воно чинить протизапальну дію на слизову оболонку. Насіння льону запарюють у воді й п’ють рідкий кисіль по півсклянки 5—8 разів на день у період загострення до зменшення болю.
Вівсяна каша (з неї можна починати ранок) — це теж один з основних продуктів для людей, які мають проблеми з боку травного тракту.
Корисні такі трави, як звіробій, ромашка, меліса, м’ята. Можна заварити за рецептом, зазначеним на упакуванні. Зазвичай заварюють столову ложку трави склянкою окропу й трохи охолоджують. Можна купувати й пити ці трави (особливо мелісу й м’яту) як чай за бажанням.

ВОЛОСЬКІ ГОРІХИ З МЕДОМ КОРИСНІ В РАЗІ ВИРАЗКОВОЇ ХВОРОБИ

— Що б Ви порадили в разі виразкової хвороби шлунка?
— Найголовніше в разі виразкової хвороби — щадне тепле, часте харчування, ретельне пережовування їжі, нормалізація функції нервової системи й ретельно підібрана гастроентерологом схема лікування. Якщо з гастритом можна впоратися самому, то виразкову хворобу краще  лікувати під наглядом лікаря.
Добре відновлює слизову оболонку свіжоприготовлений капустяний сік. Корисні сира гречка й насіння льону, приймати за рецептами, описаними вище.
За виразкової хвороби можна скористатися і таким рецептом. Візьміть 10 волоських горіхів або ліщини, подрібніть зі 100 мл води, профільтруйте й додайте 1—2 чайні ложки меду. Приймати по 1 десертній ложці 5 разів на день за півгодини до їди.
У разі хвороб шлунка з метою профілактики (і для здоров’я взагалі) приділіть увагу фізичним вправам. Зміцнюйте прес, у такий спосіб ви впливаєте на внутрішньочеревний тиск, на тонус органів усередині черевної порожнини, на тонус кишечнику, що дуже важливо. Це можуть бути вправи на згинання-розгинання хребта, нахили, піднімання ніг, «велосипед» у положенні лежачи. Дотримуйтеся порад і рекомендацій, які вироблені роками, а також дослухайтеся до себе. Адже від того, як працює ваш шлунок, залежить здоров’я всього організму, а отже — і ваша працездатність та гарний настрій.
Розмову вела
Людмила БЕЗВЕРХНЯ

* Ця інформація несе загальний характер і не є конкретною порадою при лікуванні конкретної хвороби! За професіональною порадою лікування будь-якої хвороби звертайтесь до вашого  лікаря!