МОЛИТВИ ПРИ СВІЧЦІ НЕЙТРАЛІЗУЮТЬ НЕГАТИВНІ ВПЛИВИ

0
354

За впливом на людину розрізняють різні зони. Наприклад, зони, пов’язані з геологічною будовою Землі, вони інколи займають частину квартири, всю оселю, під’їзд, весь дім тощо. Є зони техногенного плану, пов’язані з конструкціями будинку, стінами (неправильно зроблено стіни, дах), це можуть нині визначити спеціалісти з радіоестезії. Але є ще вплив магнітного поля Землі, з яким і асоціюють найчастіше геопатогенні зони. Нині складно визначати геопатогенні зони в оселі, оскільки магнітні лінії Землі, так звана сітка Хартмана, постійно змінюються в координатах.
Небезпеку становлять перетини цих ліній, і якщо раніше, в 90-ті роки, відстань між ними дорівнювала приблизно 2 м, що давало можливість розташовувати на цій площі ліжка, крісла тощо, то тепер вони постійно зближуються, зменшуючи безпечну ділянку кімнати. Швидкість звуження сітки Хартмана — 10 см на місяць, уже протягом 5 місяців вона може бути нульовою. Деякі вчені передбачають пік найбільшого випромінювання в серпні 2011 року. Нині ми відчуваємо зміну магнітних ліній (сітки) на стані здоров’я: головний біль, незадовільне загальне самопочуття тощо.
Проте кожен може допомогти собі сам, полегшити стан і зберегти здоров’я, займаючись духовними практиками, духовним самовдосконаленням, читаючи книги, які вчать медитації. Навіть просто читаючи молитву (найчастіше всі знають «Отче наш») при свічці, з добрими думками, ми нейтралізуємо негативний вплив. Просто потрібно не лінуватися і робити це щодня, тому що це все вибудовано на функціях духовності, і наша свідомість зростає завдяки вірі людини в Бога, в те, що кожна людина — творіння Господа, яке він любить.
Ігор ПАВЛОВЕЦЬ,
спеціаліст з радіоестезії, 
професор

* Ця інформація несе загальний характер і не є конкретною порадою при лікуванні конкретної хвороби! За професіональною порадою лікування будь-якої хвороби звертайтесь до вашого  лікаря!