СЕКРЕТИ КОЛЬОРОВОЇ ПАЛІТРИ

0
377

Зарубіжні експерти вважають, що колір фруктів і овочів впливає на організм людини так само, як і вітаміни. Вони рекомендують харчуватися за кольорами світлофора (зелений, жовтий, червоний).

ЖОВТЕ МЕНЮ

Жовтий колір асоціюється із сонячним світлом. Коли торкаєшся до таких фруктів і овочів, здається, що торкаєшся до сонячного променя. Жовтий колір збуджує, допомагає розслабитися, піднімає настрій, збагачує енергією. У жовтих овочах і фруктах, як правило, багато вітаміну С, а також флавоно-органічних сполук. Вони захищають організм від вільних радикалів, зміцнюють імунну систему, стимулюють травлення.
Зранку можна створити собі добрий настрій, поласувавши фруктовим салатом з ананасів, бананів і помаранчі.
На обід можна з’їсти картоплю, моркву, кукурудзу або стручки жовтого солодкого перцю.
На вечерю складіть меню, наприклад, із страви з додатком кукурудзяного борошна, ванільного морозива, персиків.

ЧЕРВОНЕ МЕНЮ

Червоний колір символізує небезпеку й обережність і водночас глибокі почуття. Цей колір діє активізуюче. Капсаїцин, що міститься у гострому червоному перці, наприклад, має антибактеріальний вплив. Бета-каротин і комплекс вітамінів захищають клітини. Добрим джерелом їх є помідори.
Сніданок – помідори, редиска, червоний перець.
Обід – червона капуста, червоний гострий перець, квасоля, буряк.
Вечеря полуниці, червоні порічки, гранат.

ЗЕЛЕНЕ МЕНЮ

Зелений колір – колір життя. Він асоціюється з природою, ростом, рівновагою. Зелені продукти містять хлорофіл, вітамін С, фолієву кислоту, каротин. Вони зміцнюють нервову систему, сприяють виведенню шлаків.
Ківі, яблуко, аґрус – ідеальна закуска. З ними, наприклад, можна приготувати кашу.
Листковий салат, шпинат, авокадо, зелений горошок, свіжа зелень зроблять ваш обід чи вечерю і поживними, й апетитними.

* Ця інформація несе загальний характер і не є конкретною порадою при лікуванні конкретної хвороби! За професіональною порадою лікування будь-якої хвороби звертайтесь до вашого  лікаря!