ЩОБ КВАСОЛЯ БУЛА КОРИСНОЮ І ПРИЄМНОЮ

0
351

Що квасоля та інші бобові корисні для організму, доводити не треба. Але деякі люди навіть не торкаються страв із цими овочами через те, що вони буцімто зумовлюють дискомфорт у кишечнику.
Справді, бобові належать до тих продуктів, що спричинюють надмірне газоутворення, однак не лише вони – винуватці такого стану. За спостереженнями, капуста (броколі, брюссельська, головкова та цвітна), сухі бобові, цибуля, бруква, соя, ріпа – це ті овочі, які багаті клітковиною та волокнами, що не перетравлюються і не всмоктуються в шлунку та тонкій кишці, бо в людини немає ферменту альфа-галактозидази. До них можна додати борошно грубого помелу, редиску, банани, абрикоси, моркву, селеру, баклажани.
А потрапляючи в товсту кишку, ці відходи стають поживою голодних нешкідливих бактерій, котрі живуть тут. Внаслідок їхньої активної діяльності утворюються “вітри”, які протягом перших трьох годин після вживання такої їжі не дають про себе знати, найбільше дошкуляють через 5 годин, а через 7 – поволі стихають.
Тож виникає дилема: їсти чи не їсти? З одного боку, бобові постачають білок, інші потрібні речовини. Вони, завдяки харчовим волокнам, служать засобом очищення організму від баластних речовин. З другого – створюють неприємні ситуації…
Над розв’язанням цієї проблеми працювали лікарі ще з часів Гіппократа, однак і сьогодні їхні рекомендації нечисленні. На зразок того, щоб обмежити в харчуванні ті продукти, що призводять до здуття (перед цим потрібно дослідити, який саме продукт спричиняє метеоризм).
Деякі лікарі радять вживати таблетки активованого вугілля, адже воно абсорбує гази. Однак застерігають, що вугілля так само може абсорбувати й ліки, тому в разі медикаментозного лікування слід порадитися з лікарем, чи можна користуватися одночасно й активованим вугіллям.
Інші дієтологи радять дегазувати бобові вимочуванням у воді: залити зерна на 12 годин водою, варити в іншій воді, або пророщувати зерна квасолі чи гороху протягом доби перед приготуванням.
Є і така рекомендація: помити зерна і покласти їх у киплячу воду, варити протягом 3 хв. у закритій посудині, відставити на 2 години, воду злити і залити водою кімнатної температури, щоб вона ледь покривала зерна. За 2 години злити і варити в новій воді (можна вимочувати аж 5 разів).
А от народна медицина багатьох країн вважає помічними в даному разі часник та імбир. Тож до страв треба додавати в невеликій кількості часник, або імбир, або й обидві приправи одночасно (нагадуємо, що імбир у порошку тепер можна придбати всюди, і корінь уже продається). Такими ж вітрогінними властивостями володіє м’ята.
До речі, у деяких людей низький рівень в кишечнику ензиму лактази, що конче потрібний для травлення лактози – одного з цукрів, що міститься в молочних продуктах. Це теж спричиняє скупчення газів. Тому в разі існування такої проблеми слід провести самодослідження, може, який з продуктів шкодить, а який не шкодить (вважають, що йогурт не утворює газів).
І крохмаль неповною мірою перетравлюється, тому ті продукти, що його містять, -пшениця, овес, картопля, кукурудза, навіть хліб та макарони з білого борошна, – іноді можуть спричинятися до надмірного газоутворення (найменш газотвірний рис). А підсолоджувач сорбіт теж буває винуватцем великого бунтування в животі.

Сторінку підготувала Ганна ВИННИК
* Ця інформація несе загальний характер і не є конкретною порадою при лікуванні конкретної хвороби! За професіональною порадою лікування будь-якої хвороби звертайтесь до вашого  лікаря!