КОЛИ ВСЕ БОЛИТЬ

0
331

Найбільш типовим симптомом грипу є головний біль, почервоніння обличчя, ломота в суглобах кінцівок, попереку, загальне нездужання, слабкість, підвищення температури тіла. Виникають неприємні відчуття в ділянці носоглотки: сухість в носі, що переходить в нежить, дряпання в горлі, кашель.

Нерідко грип перебігає в легкій формі, у цьому разі він найбільш підступний, бо хворі зберігають активність, продовжують працювати, спілкуються з великою кількістю людей, заражаючи їх.

У дітей, особливо першого року життя, у людей похилого віку, а також тих, у кого ослаблена імунна система, грип перебігає важче, нерідко з ускладненнями.

Грип починається гостро і обривається раптово. В перші 2 дні захворювання стан грипозних хворих може бути дуже тяжким, але вже через 2-3 дні, рідше на 4-5 день, якщо немає ускладнень, настає поліпшення, хворобливі симптоми поступово зникають і людина одужує.

* Ця інформація несе загальний характер і не є конкретною порадою при лікуванні конкретної хвороби! За професіональною порадою лікування будь-якої хвороби звертайтесь до вашого  лікаря!