Жоден стрес, перенапруга, внутрішній конфлікт не минає безслідно

0
255

Так звані психосоматичні захворювання якраз із розряду тих, що виникають «від нервів». Жоден стрес, перенапруга, внутрішній конфлікт не минає безслідно для нашого організму і перетворюється на болячку.

Такий висновок зробили американські імунологи, які не так давно з’ясували, що саме нервові клітини виділяють речовини, що впливають на решту клітин організму. Вони можуть знижувати чи збільшувати опір токсинам, інфекціям та іншим природним ворогам живого організму. Отож піддаючись смутку, роздратуванню, злості, ви самі відкриваєте шлях захворюванням. Причому хворобу, яка викликана нервовими причинами, не вилікуєш простою терапією. Виявляється, будь-який стрес у першу чергу викликає судому гладкої мускулатури, яка є важливою частиною внутрішніх органів та судин. Клапани шлунка, серця та судини страждають першими. А від того спазму порушується рух по тілу життєво важливих рідин — крові, жовчі, лімфи, що не може не зашкодити здоров’ю людини.

Тому чи не краще замість того, щоб лікувати виразку, гіпертонію, екзему, почати жити у мирі з самим собою, облаштувати свій внутрішній світ, або навіть звернутись по допомогу до психотерапевта?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here