У дітей такий же ризик зараження коронавірусом, як і у дорослих

0
214

Вчені дослідили, що діти мають таку саму ймовірність захворіти на новий коронавірус, як і дорослі. Про це повідомляє  South China Morning Post.

“Діти мають таку саму ймовірність заразитися новим коронавірусом, як і дорослі, стверджують вчені, що проаналізували дані щодо інфікування з південного китайського міста Шеньчжень”, – пише видання.

Вказано, що вчені досліджували вірогідність зараження коронавірусом від хворого члена родини, і вона становить 15%. Зазвичай середній показник захворіти – 7,9%. При цьому, кількість дітей у віці до 10 років, що захворіла, становила 7,4%.

“Не було суттєвої різниці між вірогідністю захворіти та віком хворого. Про це сказали дослідники, вивчивши дані 391 підтвердженого випадку захворювання в Шеньчжені з 14 січня по 12 лютого, а також 1286 людей, які контактували з ними”, – вказано у повідомленні.

Також повідомляється, що лише 9% серед 391 хворого мали ускладнення. При цьому, високу температуру мали 84% пацієнтів під час початку хвороби.

Такі дослідження проводили вчені Школи громадської охорони здоров’я Блумберга при Університеті Джона Хопкінса, Шеньчженьського центру з контролю та профілактики захворювань, Харбінського технологічного інституту в Шеньчжені та Лабораторії Пен Ченґна в Шеньчжені.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here