Людям доведеться триматися подалі один від одного до 2022 року через COVID-19

0
238

Вчені допускають, що заходи соціального дистанціювання через коронавірус доведеться продовжити ще більш ніж на рік.
Дослідження Гарвардського університету виявило, що соціального дистанціювання доведеться дотримуватися до 2022 року для того, щоб сезонні спалахи коронавірусу не перевантажували системи охорони здоров’я. Як пише Newsweek, вчені Медичної школи Т.Х. Чана в Гарвардському університеті проаналізували сценарії, при яких збільшення кількості хворих на COVID-19 людей може розбити можливості лікарень і відділень інтенсивної терапії в США. Аналіз також враховував різні умови, такі як поява короткострокового (на один рік) чи довгострокового імунітету у заражених людей. І як це вплине на майбутні спалахи хвороби.
Вчені прогнозують, що зимовий спалах, який “вірогідно почнеться” після нинішнього весняного, буде “найбільш тяжким”. Він потенційно може перевантажити медичну систему. Тож медики можуть втратити можливість належним чином лікувати заражених пацієнтів нової хвилі. Дослідники також відзначили, що пандемія COVID-19 заподіяла велику економічну шкоду як для США, так і для всього світу. Вони наполягають, що висновки, опубліковані в журналі Science, не просувають якусь конкретну політику, але розглядають доступність альтернативних виборів з метою не допустити появи “катастрофічного тягаря для системи охорони здоров’я”.
“За відсутності іншого втручання, ключовою оцінкою успіху соціального дистанціювання стало те, чи були критичні можливості системи охорони здоров’я придушені. Щоб уникнути цього, соціальне дистанціювання доведеться продовжити або запроваджувати з перервами до 2022 року”, – йдеться в аналізі Гарвардської школи охорони здоров’я.
“Ми прогнозуємо, що майбутній рецидив спалаху SARS-CoV-2 в зимовий час, вірогідно, почнеться після першої важкої пандемічної хвилі. Додаткові заходи втручання включно з розширенням можливостей медичного догляду й ефективної терапії посилять успіх періодичного дистанціювання й пришвидшать набуття колективного імунітету.  Навіть у випадку очевидного знищення, нагляд за SARS-CoV-2 потрібно зберегти, оскільки спалах зараження буде можливим до 2024 року”, – йдеться в звіті.
Вчені вказують на те, що досвід Китаю, Італії і США демонструє, що COVID-19 може вивести з ладу системи охорони здоров’я навіть тих країн, у яких не бракує ресурсів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here