РОБІН РАЙТ ЗНЯЛА ОБРУЧКУ

0
269

robinpenn_267Кінець іще однієї красивої голлівудської історії кохання. Навіть не віриться, що настала мить написати цю фразу і про таку гармонійну пару, як Шон Пенн та Робін Райт. Утім, на жаль, це правда: одне з найміцніших подружжів „фабрики мрій” розлучається.

Робін Райт, яку телеглядачі колишнього СРСР полюбили насамперед як Келлі у серіалі „Санта-Барбара”, подала до суду документи, в яких причиною розриву з чоловіком вказала „непереборні протиріччя”. Вони із Шоном, який здобув „Оскара” за фільм „Таємнича річка”, прожили у шлюбі понад 11 років.

До зустрічі одне з одним обоє акторів уже були одружені. Пенн чотири роки мав за дружину саму Мадонну (вони розлучилися у 1989-му), а першим чоловіком Райт був також колега по акторському цеху Дейн Уїзерспун. 41-річна Робін і 47-річний Шон почали зустрічатися ще на початку 1990-х, і зараз у них двоє дітей (16 і 14 років).

А поки триває шлюборозривний процес, уже майже колишній чоловік „Келлі” отримав і добру новину: організатори Канського кінофестивалю повідомили, що саме Пенн цього року очолюватиме журі. Один із найвідоміших кінофорумів у світі проходитиме на Лазуровому узбережжі Франції з 14 по 25 травня.  Дізнавшись про честь, яка йому випала, Шон уже встиг заявити, що нетямиться від щастя.