МІЛА ЙОВОВИЧ СКИНУЛА 30 КІЛОГРАМІВ, НАБРАНИХ ЗА ЧАС ВАГІТНОСТІ

0
270

millajovovich_378Усього через два місяці після народження свого первістка колишня киянка Міла Йовович фактично повернулася до своїх попередніх форм. Під час вагітності 32річна кінозірка набрала понад 30 кг, за що журналісти подоброму й охрестили її «Величезною Мілою». Тоді зайва вага від природи дуже тендітну актрису анітрохи не бентежила. І не дарма.

Нагадаємо, Еве Габо, довгоочікувана донечка голлівудської красуні і її 43річного нареченого, режисера Пола Андерсона, народилася 3 листопада.

А через два з половиною місяці — тобто кілька днів тому — папараці підловили актрису, яка виходила з ресторану «Егоу» в чорній мінісукні. І з подивом констатували, що Міла скинула майже всю зайву вагу. Утім навіть якби щаслива матуся й не хотіла худнути, у неї просто не було іншого виходу. Бо вже на кінець січня заплановані зйомки фільму «Азазель» за романом Бориса Акуніна.

Режисером стрічки, прем’єру якої призначено на 2009 рік, буде Пол Верховен. Він затвердив Мілу на роль головної спокусниці, щойно кінозірка дізналася про свою вагітність. І пообіцяв не починати зйомки, доки Йовович не народить і повернеться до роботи. Ось і дочекався.