ЕДІ МЕРФІ ОДРУЖИВСЯ

0
223

eddiemurphy_270Знаменитий голлівудський актор Еді Мерфі одружився: його обраницею стала кінопродюсер Трейсі Едмондс. Молодята повінчалися на острові Бору-Бору у Французькій Полінезії.

46-річний Еді Мерфі раніше був одружений з Ніколь Мітчел, матір'ю його п'ятьох дітей. Їхнє весілля, що відбулося 1993 року, визнали одним із найкращих серед зірок. Тоді на святкування витратили 1,5 мільйона доларів.

Цього разу Мерфі уникнув зайвого галасу навколо одруження. На весіллі були присутні лише 25 запрошених: найближчі друзі й родичі. Церемонія відбулася на заході сонця на узбережжі. Її спланував дизайнер Колін Коуї, котрий спеціально для урочистостей побудував на березі вежу з шести тисяч морських мушель. Потім гості скуштували вишукані страви й розважилися на веселій вечірці зі спеціально запрошеним із Лос-Анджелеса ді-джеєм Даррін Еброн. Весільний пиріг, що складався з чотирьох шарів, прикрашали збиті вершки й орхідеї.

Відомо, що Еді Мерфі й Трейсі Едмондс заручилися в липні минулого року в розпал скандалу про батьківство актора. Він спочатку заперечував, що є батьком дочки учасниці групи «Spice Girl» Мелані Браун, але потім підтвердив цю інформацію. Наречену такі факти з життя майбутнього чоловіка не збентежили.

Для 40-річної Трейсі, як і для Еді, це другий шлюб. Її перший чоловік, співак Кенет «Babyface» Едмондс, вони прожили разом 13 років і мають двох синів.