ПОЛИШАЮТЬ СЦЕНУ НАЗАВЖДИ

0
475

spicegirls_281Група «Spice Girls» дала останній концерт у межах міжнародного туру «The Return of the Spice Girls» у Торонто (Канада). Учасниці групи, що возз’єдналися, щиро подякували шанувальникам за підтримку, але, засмутили їх, що більше ніколи не співатимуть разом.

«Наш час минув, ми досягли фінішу. Хто б міг подумати, що наше возз’єднання буде таким приголомшливим? Упродовж сорока семи концертів ви нас підтримували і ми вдячні за це»,— йдеться в прощальному повідомленні.

Нагадаємо, що гастролі «Spice Girls» почалися 2 грудня минулого року у Ванкувері (Канада). Дівчата співали в США, Великій Британії, Німеччині й Іспанії. За сімейними обставинами скасували виступи в Австралії, Африці, Азії й Південній Америці.

Найбільше додому хотіла Вікторія Бекхем. Вона увесь час скаржилася решті учасниць групи на втому і вимагала припинити гастрольний тур.

«Я рахую дні до закінчення туру. Швидше б додому, до дітей. Особливого сенсу у возз’єднанні групи не бачила, просто хотіла показати синам, що їхня мама колись була поп-зіркою. Я більше не частина шоу-бізнесу. Мода — ось моє покликання»,— розповіла Вікторія.

Тим часом Джері Холлівелл, рудоволоса учасниця колективу, завела черговий роман. Цього разу її обранцем став британський комедійний актор Девід Вільямс, знаний у себе на батьківщині за грою в телесеріалі «Маленька Британія». Як виявилось, «перчинка» та її бой-френд знайомі кілька років. Однак про свої взаємини з Вільмсом 35-річна Холлівел розповіла тільки зараз. Нагадаємо, що Джері відтоді, як розлучилася з батьком своєї доньки Блубелл Мадонни — сценаристом Сашею Джервасі, ні з ким не мала близьких стосунків.