ДЖОЛІ ТА ГУМАНІТАРНА КАТАСТРОФА В ІРАКУ

0
300

angelinajolie_366Поки одні, як Скарлетт Йоханссон, широко анонсують свої наміри з’їздити в Ірак, інші без зайвого галасу це роблять. Утім Анджеліні Джолі піаритися ні до чого — про неї й так щодня пишуть таблоїди: то про те, що секссимвол катастрофічно втрачає вагу через гепатит, то про їхні сварки з Бредом Піттом, то про істерики, які Енджі влаштовує на знімальному майданчику… Так чи інак, а про благодійність Джолі не забуває — недарма її обрали Послом доброї волі ООН. Днями кінозірка відвідала Ірак із дводенним візитом, побувавши заразом і в Сирії — аби привернути увагу світової громадськості до соціальних проблем «гарячої точки».

«Я закликаю уряди потужних держав посилити підтримку управління верховного комісара ООН у справах біженців, — сказала Джолі. — І в тих суперечках, які зараз точаться щодо майбутнього Іраку, обов’язково треба обговорювати й тему ліквідації наслідків гуманітарної катастрофи, від якої страждають мешканці цієї країни».

Під час поїздки в Межиріччя зірка відвідала один із іракських центрів допомоги біженцям і багато спілкувалася з людьми, які постраждали від війни. А наприкінці візиту заїхала й на базу американських морських піхотинців. Декому з них навіть вдалося сфотографуватися з актрисою на пам’ять.