КЕЙТ МОСС ПОВТОРИЛА ДОЛЮ НАОМІ КЕМПБЕЛЛ

0
296

katemoss_267Сумнозвісний п’ятий термінал лондонського аеропорту «Хітроу» вже завдав клопотів не одній знаменитості, не кажучи про «звичайних» пасажирів. Нагадаємо, після відкриття кілька тижнів тому в суперсучасному терміналі досі трапляються перебої із системою сортування багажу, внаслідок чого валізи часто губляться або летять не за тим маршрутом.

Нещодавно через безлад у «Хітроу» постраждала топ–модель Наомі Кемпбелл, після чого влаштувала такий скандал, що потрапила до поліцейського відділку й назавжди втратила право літати лайнерами компанії «Брітіш ейрвейз». А днями без гардеробу залишилася і колега Наомі, британська супермодель Кейт Мосс. Причому їй не пощастило ще більше: ті самі «Брітіш ейрвейз» загубили одразу вісім її валіз із новенькою колекцією TopShop! На відміну від Кемпбелл, Кейт кусатися і плюватися в поліцейських не стала. Хоча своє невдоволення висловила в такій конкретній формі, що працівники терміналу аж зі шкіри пнулися, аби їй допомогти. І таки розшукали дві валізи, чим трохи заспокоїли манекенницю–мільйонерку. До всього авіакомпанія ще й виплатила Мосс майже 20 тисяч доларів компенсації за моральні збитки.

Та настрій однаково був зіпсований, тож на фотосесію в Маямі модель прилетіла роздратована. Але професіоналізм є професіоналізм: знімаючись у напівоголеному «прикиді» в грецькому стилі, Кейт нічим не виказала свого незадоволення. Хоча подібнішою до богині кохання Афродіти, яку вона зображувала, сухорлява «красуня» від цього не стала.