БРІТНІ НАРЕШТІ ЗАПИСАЛА НОВУ ПІСНЮ І ПЛАНУЄ ВИДАТИ АЛЬБОМ

0
354

britneyspears_300Брітні Спірз останнім часом так часто епатує публіку, що про те, чим же вона, власне, прославилася, уже багато хто забув. Воно й не дивно, адже преса повідомляє переважно якщо не про «розборки» з екс¬-чоловіком чи «свіженькі» запої колишньої поп¬принцеси, то про чергові вибрики в її гардеробі (скажімо, днями Бріт прогулювалася вулицями Лос-Анджелеса в сукні довжиною до середини сідниць). А Спірз, між іншим, і досі співачка, ба більше — вона старанно репетирує, працює у студії й навіть знімає відеокліпи!

Днями на Нью-Йоркській радіостанції Z100 відбулася прем’єра нової пісні Спірз — Gimme More. Ця композиція вийшла окремим синглом, а ще в липні, як з’ясувалося, на неї відзняли кліп. І, схоже, повернення Брітні вдалося: американські музичні критики оцінюють її нову роботу переважно позитивно — називають «бомбою», «потужним вибухом» тощо. Хоча, з іншого боку, є й негативні відгуки: мовляв, Спірз геть утратила своє «обличчя» й на слух її тепер не відрізниш від Кайлі Міноуг. До речі, пісня танцювальна й весела — очевидно, сумного й серйозного Бріт і в житті вистачає.

Як обіцяють менеджери співачки, кліп надійде в ротацію на музичних телеканалах уже найближчим часом. А на листопад Брітні планує вихід нового повноцінного альбому.

Незважаючи на те, що протягом трьох років співачка фактично перебувала у «відпустці», на її фінансовому становищі це мало відобразилося. Щороку на рахунок Спірз надходить щонайменше 8 мільйонів доларів — це відсотки з продажу її попередніх альбомів та «іменних» парфумів Curious та Fantasy. Ну і не варто забувати про чималі надходження завдяки нарахуванню відсотків на 130 мільйонів — саме стільки коштів поп¬-принцеса тримає в банку.