НЕ КУПУЙ СЛОНА! ОДНАКОВО ТРИМАТИ НІДЕ…

0
303

img1Британські любителі тварин у розпачі: відтепер жоден із них не зможе завести як домашнього улюбленця… слона. Уряд офіційно заборонив продавати цих тварин у зоомагазинах та утримувати їх удома. А все через 12–річного Джека Смітіса: хлопчик написав на адресу електронної приймальні прем’єр-міністра Об’єднаного Королівства петицію, під якою підписалося понад 650 людей (тому залишити її без уваги уряд не міг). Підписанти пропонували дозволити експорт індійських та африканських слонів для продажу в британських зоомагазинах, оскільки утримання слонів як домашніх тварин «дозволить дітям краще їх зрозуміти».

Після розгляду петиції урядовці надали офіційну відповідь, помістивши її на пре¬м’єрському сайті. Кабмін погодився з тим, що «спілкування з домашніми тваринами дає багато переваг, і не лише дітям, а людям різного віку». Проте уряд вважає, що слони не підходять для утримання вдома, позаяк занадто великі, тому їм складно забезпечити належні умови.

До речі, подати будь-яку петицію на сайті прем’єр-міністра може кожен охочий, і в разі, якщо документ підтримають інші інтернет–користувачі, уряд зобов’язаний її розглянути.