ПЕРІС ХІЛТОН ХОЧЕ ЖИТИ ВІЧНО

0
209

parishilton_270Готуючись до благодійної поїздки в Руанду, Періс Хілтон таки не втрималася, щоб знову не викинути коника у своєму стилі.

Ще недавно спадкоємиця знаменитої готельної імперії присягалася, що кардинально змінить імідж: менше тусуватиметься в нічних клубах, забуде про епатажні витівки, займатиметься благодійністю тощо. Та не встигла Періс продемонструвати хоча б одну зі своїх нових якостей, допомігши бідним африканським дітям, як уже «засвітилася» на вечірці у вельми екстравагантному вигляді: в самих лише трусиках і напівпрозорому топчику. При цьому всі присутні на вечірці з подивом відзначили, що груди Періс збільшилися щонайменше втричі. Очевидно, світська левиця знову відвідала пластичного хірурга. Втім друзі білявки по секрету зізналися журналістам, що міс Хілтон уже шкодує про свій вчинок і збирається поміняти силіконові імплантанти на менші — надто вже в тендітної дівчини від такої незвичної ваги болить спина.

Окрім того, 26–річна Періс намилилася жити вічно, вклавши гроші у велику кріогенну компанію. Там її тіло (після смерті, звісно) заморозять, аби потім, коли наука піде вперед і навчиться оживляти мерців, знову повернути до життя. «Це так круто! Виявляється, коли людина помирає, майже всі клітини її тіла певний час залишаються живими. І якщо одразу ж заморозити тіло, воно ідеально збережеться», — пояснює багатійка. А щоб після розмороження їй не було нудно, Періс вирішила заморозити і своїх домашніх улюбленців. Першим честі перетворитися на бурульку удостоїться чіхуахуа Тін¬кер¬белл.