ДОЧЕКАЛАСЯ СВОГО ПРИНЦА…

0
377
img

Кожна дівчина мріє знайти свого принца. І деякі знаходять. Але потім не знають, як від нього втекти. Манохара Оделія Піно народилася 28 лютого 1992 року в столиці Індонезії — Джакарті. Екзотична врода, яку вона успадкувала від батька–американця та мами–індонезійки з домішками французької крові, дозволила їй ще підлітком зробити блискучу кар’єру в модельному бізнесі. Дівчина бувала у вищих колах і там познайомилася з малайзійським принцом Тенгку Мухаммедом Фахрі. Весілля відбули 26 серпня 2008 року. І на цьому казка закінчується.

Дівчині вдалося втекти від принца 31 травня цього року. Після повернення до Індонезії 17–річна Манохара розповіла пресі про драму свого заміжжя. «Фахрі ставився до мене, немов до тварини. Я була його власністю, він тримав мене зачиненою в спальні, ґвалтував, коли я не мала бажання на сексуальний контакт, піддавав тортурам, різав лезом, накачував наркотиками», — стверджує Манохара. Від постійних ін’єкцій снодійного, заспокійливого та наркотиків у неї кровоточать руки і порушилося зсідання крові.

Манохара знайшла спосіб утечі. Під час перебування її свекра султана Ісмаїла Петра Шаха II в Сингапурі з офіційним візитом подружжя мешкало в розкішному готелі. І от одного разу, спускаючись у ліфті з султаном, Манохара натиснула сигнал тривоги, на який з’явилася поліція. Охорона принца не могла скрутити дівчину і відправити до готельного номера, оскільки знала, що всі події в ліфті фіксують на камеру стеження.

Тепер мати принцеси–невдахи Дейсі Фаяріна хоче подавати до суду на принца. Жінка звинувачує індонезійську та малайзійську влади в намаганнях приховати цей інцидент. Малайзійська королівська родина надалі тримає кругову оборону і називає сповідь моделі вигадками.