ГОЛЛІВУДСЬКА ЗІРКА ЗОМЛІЛА ЗА КЕРМОМ ПІСЛЯ ВІДВІДАННЯ ДАНТИСТА

0
315
img

Молоду голлівудську актрису Мішу Бартон терміново госпіталізували. Зірка фільму «Оргазм в Огайо» знепритомніла у власному авто — це ще диво, що встигла загальмувати. Там її й знайшли поліцейські, яким вдалося привести кінозірку до тями. Перелякана Міша попросила відвезти її до однієї з клінік Лос-Анджелеса.

Як з’ясувалося, причиною раптового нездужання 23–річної актриси стали ускладнення після щелепно–лицьової хірургії. Але дарма деякі недоброзичливці вирішили, що Бартон робила пластичну операцію. Насправді їй просто вирвали зуба. Після операції почалося запалення, і тепер красуні доведеться певний час побути під наглядом лікарів.

До речі, саме через зуби врода актриси останнім часом дещо постраждала. Якщо у січні Міша вражала всіх надзвичайною худорлявістю, то вже в червні прихильники ледве впізнали її в «роздобрілій» жіночці з подвійним підборіддям. Зірка спробувала виправдатися тим, що через запалення зуба мудрості п’є антибіотики, які, мовляв, так погано вплинули на здоров’я, що «обличчя розпухло». Та оскільки «розпухло» у Міші не тільки обличчя, а й інші частини тіла, повірити в пояснення було складно.

Як припускають друзі знаменитості, в усьому винні негаразди в особистому житті Бартон. Недавно Міша розійшлася з хлопцем, музикантом Люком Прічардом, і на цьому тлі в неї почалися розлади харчування. Дівчина може нічого не їсти цілий день, а потім зірватися і спустошувати холодильник аж до ранку…