БАР НА МІСЦІ ЖИЗЕЛІ

0
346
img

Чутки про те, що голлівудський красунчик Леонардо Ді Капріо розійшовся зі своєю подругою Бар Рафаелі, знову виявилися перебільшенням. Пара вже не раз розбігалася на деякий час, а потім знову відновлювала стосунки. От і тепер, після півторамісячної перерви, голуб’ята ходять, тримаючись за ручки. Хоча довго розгулювати їм ніколи: якщо Лео зараз не надто завантажений роботою, то Бар ледве встигає за напруженим робочим графіком. Зо¬крема, днями модель укотре «підсиділа» колишню подружку Ді Капріо, 29–річну бразилійку Жизель Бюндхен. Раніше Рафаелі отримала контракт із брендом жіночої білизни «Вікторіяз сікрет» — після того, як компанія відмовилася від співпраці з Жизель. А тепер 24–річній ізраїльтянці дісталася ще одна робота, яку раніше виконувала Бюндхен: Бар стала «обличчям» модної лінії Rampage, яку досі представляла старша колега.

Представники бренду переконують, що, пропонуючи контракт міс Рафаелі, навіть не думали про її суперництво зі своєю попередньою моделлю. «Бар — мила, молода, сексуальна і красива — як наші клієнтки. Тому, побачивши її, ми одразу вирішили, що саме ця дівчина має стати новим «обличчям» рекламної кампанії», — пояснюють представники Rampage. За чутками, Жизелі постійне порівняння з нинішньою подружкою свого «колишнього» геть не до вподоби. Поки бразилійка ще працювала на подіумі (а зараз вона, нагадаємо, тимчасово відійшла від роботи з огляду на вагітність), то ставила працедавцям умову: в показах за її участю не має бути задіяна Бар.

Натомість саму зірку Землі Обітованої лаври Бюндхен анітрохи не хвилюють. Її кумиром є німецька топ–модель Хайді Клум — ізраїльтянка не приховує, що мріє бути схожою на неї.