СПОЧАТКУ ШТАМП У ПАСПОРТІ, А ТАЇНСТВО ВІНЧАННЯ ВІДТАК

0
335
img
img
img

ЛІЗА ПРОМІНЯЛА ОДЕСЬКОГО МІЛЬЙОНЕРА НА ПРЕЗИДЕНТСЬКОГО СИНА

Родина глави держави до останнього намагалася приховати від сторонніх очей велике сімейне торжество. Але в останні дні чутки про можливе весілля Андрія лише набирали розголосу. І не спроста. Минулого четверга о 18.00 у Печерському РАЦСі Києва син Віктора Ющенка Андрій розписався з Єлизаветою Єфросиніною.

Батько жениха Віктор Ющенко приїхав на церемонію сина, як і завжди, із запізненням на півгодини. Проте це ні на мить не затьмарило свята. Закохана пара з сяючими усмішками зайшла у святкову залу, де вже молодші діти Ющенка-батька — Тарас, Христинка та Софія — розстилали весільні рушники. За деякою інформацією, привітати молодят прийшли з боку нареченої — мама Людмила Єфросиніна і сестра Маша разом із чоловіком Тимуром Хромаєвим і дочкою Наною, а з боку нареченого — вся президентська сімя: Віктор і Катерина Ющенки з молодшими дітьми, старша сестра Віталіна з чоловіком та дітьми, а також мама Андрія — перша дружина Президента Світлана Іванівна. Зворушені матері не стримували сліз. Самі ж молодята, міцно тримаючись за руки, час від часу обмінювались щасливими поглядами. За усім цим не без радості спостерігав батько. Врешті, шлюбна пара обмінялась обручками, й усі вирушили продовжувати свято за спільною сімейною вечерею.

Дружина Андрія, відтепер — Єлизавета Ющенко, є сестрою відомої телеведучої Маші Єфросиніної. Цього року Ліза стала випускницею факультету психології Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, а Андрій закінчив Інститут міжнародних відносин. Нині новоспечена пані Ющенко працює дитячим психологом у дитбудинку, а Андрій займається бізнесом. Одружитись пара зважилась лише після двох років спільного життя. А до того Андрій Ющенко зустрічався зі студенткою Львівського банківського інституту Анною Павлович, а Ліза — з одеським мільйонером Романом Гуревичем.

Подейкують, Андрій освідчився колишній кримчанці Єфросининій (Ліза народилась у Керчі) ще у березні. Але пара не хотіла привертати увагу преси і тримала це в таємниці. Та попри те, що «одружувати» голубків збиралися у серпні, вони такого шансу не лишили і зробили все у липні. Між іншим, ходять чутки, що Андрій так поспішив з весіллям через вагітність своєї коханої.

Одруження Андрія та Лізи відзначили сімейною вечерею. А от чи буде у нової сім‘ї медовий місяць, уточнити не вдалося. Раніше подейкували, що молоде подружжя махне на Сейшели. Хоча, не виключено, молодята долучилися до Віктора Ющенка, який 31 липня пішов у відпустку. Президент відбув до АР Крим, де проведе частину щорічної відпустки. Свою відпустку Віктор Ющенко проводить разом з родиною, яка, судячи з дівочого прізвища невістки, відтепер стала інтернаціональною.

Тарас ПОДОРОЖНІЙ