61–РІЧНИЙ ЖАН РЕНО ЗНОВУ СТАВ БАТЬКОМ

0
359
img

У середовищі кінозірок чоловічої статі — черговий бебі–бум. Увосьме готується стати батьком Мел Гібсон, вчетверте — Джуд Лоу, не виключено, що четверту дитину вже носить під серцем і молода дружина Марка Уолберга, а в Деніела Болдуїна щойно народилася донька, тож тепер нащадків у нього п’ятеро. Ніхто з майбутніх та свіжоспечених татусів не приховував від громадськості, що в сім’ї відбуваються зміни. І тільки скромний француз Жан Рено ніяк не розрекламував того, що, виявляється, в нього тепер теж п’ятеро дітей. Третя дружина зірки фільму «Леон–кілер», 37–річна румунська актриса і модель Зофія Борука, народила Жанові сина.

Як з’ясувалося, ця радісна подія сталася ще наприкінці липня, але досі про неї не знав ніхто, окрім щасливих батьків та найближчих родичів.

Народжувала Зофія у Нью-Йорку, малюк з’явився на світ вагою 3 200 г і 50 см на зріст, синок цілком здоровий і, як переконаний Рено, вже схожий на нього.

61–річний актор дуже пишається тим, що знову став батьком, хоча й бідкається, що, коли синові буде 10, татові буде вже важкувато грати з ним у футбол.

Зофія — третя дружина Жана, і для неї це перша дитина. До речі, на їхньому весіллі три роки тому дружбою був тодішній міністр внутрішніх справ Ніколя Саркозі — нинішній президент Франції.